Jump to content



ενεργειακά βραχιόλια ?


ARMAGEDDON

Recommended Posts

σπέρα είναι αλήθεια αυτά που λένε η είναι ένα τρικ για να τα κονομίσουν κάποιοι ...

έχει πάρει κανένας ? αν ναι έχει δει διαφορά ...

01-BLACK-BLACK-LETTERS.jpg

????

ευχαριστώ εκ των προτέρων ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Υπήρχε περίπτωση να δούλευε δηλαδή? Τι θα έκανε δηλαδή?

Βασίζονται σε κάποιες πολύ βάσιμες θεωρίες που μπορούν να σε βάλουν σε σκέψεις αν το ψάξεις...

Αλλά αν υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσεις αύρες ενέργειες κτλπ, αυτά τα βραχιόλια σίγουρα δεν είναι ο τρόπος....

Link to comment
Share on other sites

Βασίζονται σε κάποιες πολύ βάσιμες θεωρίες που μπορούν να σε βάλουν σε σκέψεις αν το ψάξεις...

Αλλά αν υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσεις αύρες ενέργειες κτλπ, αυτά τα βραχιόλια σίγουρα δεν είναι ο τρόπος....

Έχεις κάποιο λινκ να διαβάσω για αυτές τις θεωρίες?

Link to comment
Share on other sites

έχουν βγει γιλέκα με αυτήν τη τεχνολογία που αρχίζουν από 500 και φτάνουν τις 5κ ευρώ.

δλδ τα χρησιμοποιούν ερασιτέχνες ποδηλάτες καρτίστες μέχρι όλες οι ομάδες στην f1 από τον οδηγό μέχρι αυτόν που αλλάζει λάστιχο και φυσικά στο ποδόσφαιρο...

είχε κάνει ένα review ενας ποδηλατης στο cyclist..αν το βρω θα το ποσταρω..

λογικά λοιπόν επιδρά αλλα αναιπαισθητα

edit: http://www.cyclist-friends.gr/showthread.php?t=17575&highlight=%E4%EF%EA%DF%EC%E1%F3%E1+%E3%E9%EB%DD%EA%EF

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει το Power Balance και στα τεστ έχω δει τη διαφορά. Σε real life συνθήκες δεν το έχω χρησιμοποιήσει, φίλο ποδηλάτη όμως που έχω ρωτήσει μου έχει πει ότι αισθάνεται πιο κοντά στο δρόμο :p

Link to comment
Share on other sites

Το όλο σκηνικό μου θυμίζει πριν μερικά χρόνια την ιστορία με τα βραχιόλια χαλκού που ντε και καλά θεράπευαν την οστεοαρθρίτιδα και ξαφνικά όλα τα γερόντια έγιναν βραχιολάτοι

Link to comment
Share on other sites

σπέρα είναι αλήθεια αυτά που λένε η είναι ένα τρικ για να τα κονομίσουν κάποιοι ...

έχει πάρει κανένας ? αν ναι έχει δει διαφορά ...

Έχει πάρει αυτός και πίστεψέ με.....έχουμε δεί διαφορά από τότε όλοι μας.....:p

contentsegment16639272w.jpg

papandreou1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει το Power Balance και στα τεστ έχω δει τη διαφορά. Σε real life συνθήκες δεν το έχω χρησιμοποιήσει, φίλο ποδηλάτη όμως που έχω ρωτήσει μου έχει πει ότι αισθάνεται πιο κοντά στο δρόμο :p

οι περισσοτεροι λενε οτι εχουν δει διαφορα οσοι το εχουν φορεσει αλλα δε μας λενε τι..Η μονη διαφορα που βλεπω ειναι οτι φορανε ενα βραχιολι στο χερι τους...τπτ παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα διαβασει οτι εγινε μηνυση στην εταιρια για απατη.

Ουσιαστικα η κατασκευαστρια εταιρια δεν εχει αποδειξεις για τις βελτιωσεις που υποσχεται.

Παραδεχτηκε οτι ειναι καθαρα θεμα μαρκετινγ.

POWER BALANCE:Το ''θαυματουργό βραχιόλι''...παραδοχή απάτης από την ιδία την εταιρεία! - POWER BALANCEto thavmatourgo vrachioliparadochi apatis apo tin idia tin etaireia

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει δύο πράγματα τέτοιας "τεχνολογίας" ένα βραχιόλι κι ένα γιλέκο σε ένα ποδηλατικό κατάστημα που τα έφερε δοκιμαστικά. Το βραχιόλι μου έδωσε ένα 10% αύξηση στην ευλυγυσία και το γιλέκο πάνω από 30%!

Γενικώς είμαι σαν ξύλο, παρόλο τις ασκήσεις stretching κτλ που κάνω είμαι σε ψιλοχάλια κατάσταση. Όταν είμαι όρθιος και σκύβω λοιπόν δεν μπορώ με τίποτα να φτάσω τα κάτω άκρα μου, με το βραχιόλι πλησίασα αρκετά, ενώ με το γιλέκο τα άγγιξα! Δε το πίστευα πραγματικά, κι επιτόπου έβγαλα το γιλέκο και ξαναδοκίμασα.. και απέτυχα. Βέβαια το γιλέκο κόστιζε περίπου τα 450ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα αυτό το βραχιόλι, να πω την αλήθεια στην ευλυγισία δεν είδα διαφορα...

...αλλα πολλές γκόμενες και πολλά λεφτά άρχισαν να έρχονται μαζεμένα ρε παιδιά.

μην πω πως μου μακρινέ το πέος ισα +50 cm και δεν χωράει στο παντελόνι πια.

επίσης η μυϊκή μου μάζα αυξήθηκε κατά 600% μέσα σε ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!!!!

και πλέον σκαρφαλώνω και σε τοίχους...

...παιδιά ΜΑΚΡΙΑ! ακούγονται ωραία.. αλλα δεν υποφέρονται!

σαν bodybuilder έχω γίνει :(

Link to comment
Share on other sites

Far Infrared... Δεν ειναι κάτι (πολύ) καινούριο. Υπάρχουν μελέτες που αποδυκνείουν οτι κάνει δουλειά (η τεχνολογία, οχι το γιλέκο) αλλα όλες οι προσπάθειες να βρεθεί ο μηχανισμός μέσω του οποίου δουλεύει έχουν αποτύχει...

Google FIR Far Infrared

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.