Jump to content



Προβλημα με υπολογιστη


Recommended Posts

Πραγματικά, όταν ζητάς ΤΟΣΟ γενική βοήθεια, είναι καλό να δώσεις μερικές έξτρα πληροφορείες σχετικά με το σύστημα, γιατί ακόμα και το να το βάψεις μπλέ ίσως είναι το καλύτερο που μπορούμε να σου πούμε με αυτά που μας δίνεις να δουλέψουμε. :T:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, όταν ζητάς ΤΟΣΟ γενική βοήθεια, είναι καλό να δώσεις μερικές έξτρα πληροφορείες σχετικά με το σύστημα, γιατί ακόμα και το να το βάψεις μπλέ ίσως είναι το καλύτερο που μπορούμε να σου πούμε με αυτά που μας δίνεις να δουλέψουμε. :T:

Καλησπερα,

Ο Υπολογιστης ειναι HP Compaq nx9010.

Πριν μου τον κανουν Fοrmat, ειχα windows xp και δεν ειχα κανενα προβλημα. μετα ομως μου εβαλαν windows 7.

απο τοτε εγινε παρα πολυ αργο. αν θελεις τον βαφω μπλε. (οτι πεις.) εκδοση wιndows 7 Ultimate.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

πες τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή ρε παλικάρι.

Είναι σαν να λες στο μάστορα να σου κάνει διάγνωση για το αυτοκίνητο από το τηλέφωνο λέγοντας του μόνο ότι το αμάξι σου είναι KIA.

edit: επειδή εσύ μάλλον δεν έχεις σκοπόπ να βοηθήσεις, τα βρήκα μόνος μου.

http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/11599_div/11599_div.html

Προφανώς ο βασικός παράγοντας που σου φρενάρει το σύστημα είναι η ανεπαρκής και αργή μνήμη. Και γενικώς το συστηματάκι μάλλον δεν είναι για 7. Καλύτερα να ξαναπεράσεις τα ΧΡ

Link to comment
Share on other sites

πες τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή ρε παλικάρι.

Είναι σαν να λες στο μάστορα να σου κάνει διάγνωση για το αυτοκίνητο από το τηλέφωνο λέγοντας του μόνο ότι το αμάξι σου είναι KIA.

edit: επειδή εσύ μάλλον δεν έχεις σκοπόπ να βοηθήσεις, τα βρήκα μόνος μου.

HP Compaq nx9010 Business Notebook - World Wide QuickSpecs

Προφανώς ο βασικός παράγοντας που σου φρενάρει το σύστημα είναι η ανεπαρκής και αργή μνήμη. Και γενικώς το συστηματάκι μάλλον δεν είναι για 7. Καλύτερα να ξαναπεράσεις τα ΧΡ

Eυχαριστω.

Μπορω απο μονος μου να το κανω? πως θα βαλω τα xp?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από όσα διαβάζω καταλαβαίνω πως το παλικάρι γενικώς δεν ξέρει οπότε προτροπές του στύλ «βάλε το σιντί και πάτα ΟΚ σε ότι σου λέει» μάλλον δεν θα τον βοηθήσουν ιδιαίτερα. (χωρίς παρεξήγηση Dolly)

Καλύτερα να δώσει το φορητό σε κάποιον άλλο που γνωρίζει για να του περάσει τα ΧΡ με drivers, προγράμματα κλπ κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.