Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Time to f$ckin upgrade....

Εντωμεταξύ, πώς είναι δυνατόν να είμαι 8hr φούλ στέημπλ Prime95 x64 26.6 και να παίζει με τα ίδια settings ΒSOD #124 (Unstable Core) στο Τεστ #1 (transcoding)? :wall:

Αναγκάστηκα να κατεβάσω λίγο το CPU μου.... :rant:

Link to comment
Share on other sites

Time to f$ckin upgrade....

Εντωμεταξύ, πώς είναι δυνατόν να είμαι 8hr φούλ στέημπλ Prime95 x64 26.6 και να παίζει με τα ίδια settings ΒSOD #124 (Unstable Core) στο Τεστ #1 (transcoding)? :wall:

Αναγκάστηκα να κατεβάσω λίγο το CPU μου.... :rant:

που να τρέξεις και το vantage για εμένα ούτε prime test, linx etc τρέξε vantage 3 φορές και άμα το βγάλει είσαι stable 24/4 το transcoding είναι το best stability test

Link to comment
Share on other sites

ok....

1. μπορείς να τρέξεις CF & SLI σε παράθυρο... θες κιάλλο???

4 δεν είπες ότι βρήκες ?

Γιατί δεν τα γράφεις και τα 4 ?

Δεν είναι διαγωνισμός, bug list πρός bug fix συλλέγουμε.

Και για ξεκαθάρισε λίγω τι νωγάς με το "μπορείς να τρέξεις CF & SLI σε παράθυρο"

Link to comment
Share on other sites

Με τους 11.2 έτρωγε επικά κολλήματα (amd driver has stopped responding..) Result

Πέρασα 11.5a αλλά κάτι με την ΑΤΙ παίζει, χώμα το video. Result

Είναι και 15 λεπτά το run, eleotic.

πήγαινε στον catalyst control center και απενεργοποίησε το hardware accelaration.Όταν το είχα enabled είχα 1100kb/s.Όταν είναι κλειστό 8000kb/s

:T:

Link to comment
Share on other sites

που να τρέξεις και το vantage για εμένα ούτε prime test, linx etc τρέξε vantage 3 φορές και άμα το βγάλει είσαι stable 24/4 το transcoding είναι το best stability test

Τί ακριβώς στρεσσάρεται με το transcoding ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.