Jump to content



Recommended Posts

Γουστα ειναι αυτα man.

Εγω θελω και λιγο γραμμικότητα στο gameplay.Λιγο scripted καταστασεις.Half-life ξερω γω.

Το να βολοδερνω σε ενα νησι με τις ωρες και να κανω τον χαμάλη στον εναν και στον αλλον και να φτηνω αιμα πανω στο game για να το τελειωσω δεν μου λεει κατι.

Να περασω ευχαριστα την ωρα μου θελω και οχι να βγαλω μεροκαματο.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι η rpg κατάσταση. Μακάρι να το 'χουν πετύχει γιατί πέρα από αυτό στα βίντεο φαίνεται ότι έπεσε τρομακτική δουλειά. Είναι κρίμα να πάει χαμένος τόσο κόπος.

Και για την ιστορία πιο πολύ μου άρεσε τελικά το fallout new vegas σαν gameplay παρά το Skyrim, κυρίως γιατί ήταν shooter.

Link to comment
Share on other sites

Γραφικαρες το παιχνιδι.

Δυστυχως βεβαια με μια πρωτη ματια που του εριξα ασηκωτο:fist:

Τωρα σαν gameplay who knows.

Δεν ειμαι φαν παντως.Ξεκιναει χαμος μπαμ μπουμ στην αρχη.

Και μετα απο λιγο:

-τραβα φτιαξε την κεραια.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Open world ειναι και το ac3.Μπορεις να περιφερεσαι 40 ωρες στο δασος και να κατι οτι θες, εαν σε ευχαριστει κυνηγι, θυσαυροι κ.α.Μπορεις να πας κατ' ευθειαν στην επομενη αποστολη.Εαν ειναι τετοιο στυλ μου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

To online του θα λέει τίποτα; Σκέφτομαι για αγορά αφού δοκιμάσω πρώτα το "beta"...

Επίσης με ενδιαφέρει και εμένα η υσποστήριξη cf αν και μάλλον αυτό θα γίνει με profiles ή νέα έκδοση driver από την ΑΤΙ...

Link to comment
Share on other sites

Γουστα ειναι αυτα man.Το να βολοδερνω σε ενα νησι με τις ωρες και να κανω τον χαμάλη στον εναν και στον αλλον και να φτηνω αιμα πανω στο game για να το τελειωσω δεν μου λεει κατι.

Να περασω ευχαριστα την ωρα μου θελω και οχι να βγαλω μεροκαματο.

Εδώ οι θεοί , ενώ σου έχουν μαγαζί στην μέση του πουθενά να πουλάει ένα οπλοστάσιο , απο την άλλη για να κουβαλήσεις τα όπλα και τις σφαίρες σε βάζουν να κυνηγήσεις άγρια θηρία για να ξηλώσεις το δέρμα τους και να φτιάξεις handmade ζώνάρια... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από mellodos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξεκινησα και εγω.

Στο High σε 1080Ρ παιζω στα 35-45 fps.καλα νομιζω...

απο το gameplay ,μου φανηκε καλο.παλι λιγο τρεξε κανε ρανε αλλα καλο...θα δειξει η πορεια!

Είναι τόσο φρίκη οι απαιτήσεις του, γιατί είδα πράγματα στο νετ και τρόμαξα; Με ή χωρίς aa;

Ας δώσει στοιχεία και όποιος άλλος το έχει δοκιμάσει.

Οι "γύφτοι" απ'ότι διάβασα δεν έβαλαν ένα fxaa να χαρεί ο κοσμάκης. Μόνο MSAA να σέρνονται όλα και ένα περίεργο alpha to coverage που χαντακώνει και αυτό το frame rate.

Αx ρε Volrath με τις επιστημονικές σου αναλύσεις. Που πιστεύεις ότι το Dark souls τρέχει και σε 8800gt(ψάξτο λιγάκι).

Τί να σε κάνω, πες μου. :laughing:

Ας ελπίσουμε σε κανα πατσάκι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο φρίκη οι απαιτήσεις του, γιατί είδα πράγματα στο νετ και τρόμαξα; Με ή χωρίς aa;

Ας δώσει στοιχεία και όποιος άλλος το έχει δοκιμάσει.

Οι "γύφτοι" απ'ότι διάβασα δεν έβαλαν ένα fxaa να χαρεί ο κοσμάκης. Μόνο MSAA να σέρνονται όλα και ένα περίεργο alpha to coverage που χαντακώνει και αυτό το frame rate.

Αx ρε Volrath με τις επιστημονικές σου αναλύσεις. Που πιστεύεις ότι το Dark souls τρέχει και σε 8800gt(ψάξτο λιγάκι).

Τί να σε κάνω, πες μου. :laughing:

Ας ελπίσουμε σε κανα πατσάκι.

Θα με βάλεις να παρανομήσω τώρα και μετά να βγάλω την 8800gts από την ντουλάπα και να τα δοκιμάσω... :p

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο πολλα high εκτος απο shadows(medium) και ambient lighting(low)

ΑΑ και ολα τα αλλα τα εχω κλειστα.εχει fxaa νομιζω.

εχει ωραια γραφικα παντως και θα δοκιμασω να τα φουλαρω ολα να δω πως φαινεται γιατι μαλλον θα σερνεται.παντως στα 35-45 που παιζω ειναι ολα smouth και δεν εχει σπασιματα κτλ αρα εχουν κανει καλη δουλεια στη μηχανη.

αυτο το alpha to coverage το εχω στο standard.θα τα βγαλω μια φωτο οταν ειναι με τι παιζω να τα ανεβασω.

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο πολλα high εκτος απο shadows(medium) και ambient lighting(low)

ΑΑ και ολα τα αλλα τα εχω κλειστα.εχει fxaa νομιζω.

εχει ωραια γραφικα παντως και θα δοκιμασω να τα φουλαρω ολα να δω πως φαινεται γιατι μαλλον θα σερνεται.παντως στα 35-45 που παιζω ειναι ολα smouth και δεν εχει σπασιματα κτλ αρα εχουν κανει καλη δουλεια στη μηχανη.

αυτο το alpha to coverage το εχω στο standard.θα τα βγαλω μια φωτο οταν ειναι με τι παιζω να τα ανεβασω.

Δες και αυτό. Μπορείς π.χ. να βάλεις SSAO με καλύτερα αποτελέσματα και οπτικά. Απ'ότι βλέπω το ambient lighting(ουσιαστικά το global illumination/Umgebungsbeleuchtung) δεν επηρεάζει πολύ τα καρέ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.