Jump to content



Recommended Posts

τελικα το προβλημα ειναι στην gts 250 που βρισκουμε βιος για να την φλασαρουμε μπας και σωθει η κατασταση γνωριζει κανεισ τπτ για το θεμα ? γιατι το κανει ομως δεν μπορω να καταλαβω αφου φαινετε ενταξει η καρτα artifacts δεν εχει γιατι μου κρασαρει ολο το συστημα..

Έγινε επεξεργασία από lord
Link to comment
Share on other sites

το προβλημα το βρηκαμε τωρα τη κανουμε ειναι το θεμα ?

μπορει κανενα μαγαζι με ηλεκτρονικα να μου το φτιαξει ? να το παω σε κανα ηλεκτρονικο μπας και μπορεσει να το φτιαξει η δεν αξιζει τον κοπο. Αυτη την καρτα μεταχειρισμενη την βρισκεισ νομιζω με 50- ευρω

post-3848-1416077405,5985_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ξέρει κανείς αν Far Cry 3 - The Lost Expeditions

είναι πλήρης έκδοση η expansion?

Είναι το full παιχνίδι με 2 έξτρα αποστολές(η deluxe έχει κι άλλα πραματάκια μέσα, τα όποια δε είναι μέσα στο lost expeditions). Αν το πάρεις από κει δοκίμασε και το κουπόνι 10thanks μήπως πέσει στα 4.5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να κοψεις κατι ιδιαιτερο.

Εκτος αν θελεις να παιζεις με 60αρι σταθερο.

Ριξε το postfx-shadows για να κερδισεις μπολικα καρεδακια παντως.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sorry για το ξεθαμα...το ξεκίνησα και εγώ ενόψει του τέταρτου μέρους...βαρέθηκα να κυνηγάω για να κανω craft πορτοφόλια και θήκες...εντάξει υπάρχει η stealth προσέγγιση και η rambo προσέγγιση αλλά δεδομένου ότι μαζεύοντας xp ξεκλειδώνεις skills και περισσότερα xp δίνει η stealth προσέγγιση,, ψιλοκαταντάει βαρετό να περιμένω πίσω από θάμνους για να απελευθερώσω outposts...Παίζει κανέναν ρόλο το πως; δεν θα ξεκλειδωσω όλα τα skills; Είναι τόσο απαραίτητα; (προς το παρον έχω 13 skill points και δεν νιώθω να τα χρειάζομαι)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Επ, το ξεθαβω γιατι ουτε η αναζητηση δε το βρισκει ουτε το Google και επειδη θελω να το διαβάσω λογο οτι ξεκινησα το game να ειναι προσφατο και οχι μετα απο δεκαδες σελιδες. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.