Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

λοιπον,ο αστρολαβος μου ειπε να το προτεινω εδω

απο τη μια βλεπω πως ασχολουνται πολλοι news posters με την κατηγορια vgames με αποτελεσμα να εμφανιζονται νεα threads συνεχεια,και για παιχνιδια που δεν ειχα την παραμικρη ιδεα οτι υπαρχουν,αυτο ειναι πολυ καλο,γιατι δεν με βολευει καποιος αλλος τροπος για να ενημερωνομαι για τα νεα games

το θεμα μου ειναι το εξης,μπαινω ξερω γω καθε 4-5 μερες,μια βδομαδα στα vgames και γινεται ο χαμος απο νεα threads και threads με νεες απαντησεις,2-3 σελιδες συνηθως,και μπαινω σε ολα οσα δε μου θυμιζει τπτ ο τιτλος τους,αλλα τα περισσοτερα απο αυτα τα εχω ξαναδει και εχω αποφασισει οτι δεν μου αρεσουν,απλα δεν τα θυμαμαι απο το ονομα

θα ηθελα λοιπον να μπορουσα αυτα τα threads να τα κρυψω καπως ωστε να φαινονται μονο αυτα που με ενδιαφερουν + τα καινουρια threads που εχουν ανοιξει

κατι παρομοιο ισως με αυτο το κουμπακι πανω δεξια σε καθε κατηγορια στην κεντρικη σελιδα του forum,που με εχει βολεψει πολυ,αφου δεν κανω overclocking κλπ και εχω κρυψει αυτες τις κατηγοριες..

Link to comment
Share on other sites

βασικα θα προτεινα να μπει ενα "front page" για games ομως... μιας και βλεπω πολλους που βαζουν νεα θεματα θα μπορουσανε να γινουν new "game" posters ας πουμε και να ανεβαζουν εκει νεα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όταν αναλύει ένα link το SEO αντί να βγάζει για παράδειγμα http://www.thelab.gr/thelab-gr-nea-kai-sxolia/as-kanoume-to-ergastiri-kalytero-3978-49.html δεν θα ήταν καλύτερο αν προσέθετε και το "-ΤheLab.gr" στο τέλος ;

Το βλέπω σε άλλα sites και θα μου άρεσε αν γινόταν κι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

άλλη μια πρόταση που σκέφτομαι τις τελευταίες μέρες:

Θα μου φαινόταν πολύ χρήσιμο (για εξηγήσεις π.μ :p) και φαντάζομαι όχι μόνο σε εμένα, να φαινόταν στα subforums, κάτω από τον τίτλο του κάθε θρεντ (ή το όνομα του thread starter) να φαίνεται κα η ημερομηνία που ανοίχτηκε το θέμα.

Γινεται ; :)

Link to comment
Share on other sites

μπορείς ή να απενεργοποιήσεις τα smileys από τον κανονικο editor για το ποστ σου (όχι από το quick reply δηλαδή) ή το προφανές, να αφήνεις δηλαδή ένα κενό πριν κλείσεις την παρένθεση (εγώ αυτό κάνω) :)

Link to comment
Share on other sites

άλλη μια πρόταση που σκέφτομαι τις τελευταίες μέρες:

Θα μου φαινόταν πολύ χρήσιμο (για εξηγήσεις π.μ :p) και φαντάζομαι όχι μόνο σε εμένα, να φαινόταν στα subforums, κάτω από τον τίτλο του κάθε θρεντ (ή το όνομα του thread starter) να φαίνεται κα η ημερομηνία που ανοίχτηκε το θέμα.

Γινεται ; :)

αν και δε μου αρέσει να quotάρω τον εαυτό μου, αυτό το είδε κανείς ; :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.