Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από PGM

Λιγο υπομονη ειναι δυσκολο να κανεις?..... Το προβλημα το γνωριζουμε οπως εχουμε πει και κοιταμε να βρουμε λυση/λυσεις.

Δεν με πειραζει καθολου το προβλημα, απλα το λεω μιας και αναφερθηκε οτι καποιοι δεν εχουν αυτο το προβλημα και υπεθεσα οτι εχατε εφαρμοσει καποια μερικη λυση που ισως δεν δουλεψε για ολους, αν σας πειραζει η ενημερωση απλα δεν ξανααναφερω προβλημα;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μήπως γίνεται όταν κάνεις αναζήτηση για κάτι να σε βγάζει με κάποιο τρόπο κατευθείαν στο/στα posts που υπάρχουν αναφορές¨αντί να σου λέει τα threads και να κάθεσαι να ψάχνεις μέσα σε τόσες σελίδες;

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και μια φλασιά που μου ρθε τώρα; Δεν ξέρω βάβαια κατα πόσο είναι δυνατή η υλοποίησή της... Στις "νέες απαντήσεις" να έχει μια "ομάδα", "πίνακα", όπως θέλετε πείτε το, με αυτά ακριβώς που δείχνει τώρα και από πάνω της άλλη μία που να έχει τα νέα pms. Πιστεύω θα είναι πάρα πολύ χρήσιμο καθώς συνήθως δεν προλαβαίνει να βγει pop-up πριν πατήσεις στο "δείτε τις νέες απαντήσει" και δεν αντιλαμβάνεσαι την ύπαρξη νέου μηνύματος (το έχω πάθει πολλές φορές), είτε κοιτάω τις νέες απαντήσεις και ξεχνάω τα pms. Πιστεύω θα ήταν πάρα πολύ χρήσιμο. Μια ιδέα έριξα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα δει καθόλου αυτό αλλά όχι, δεν εννοώ αυτό... :) Να είναι ρε παιδί μου στις "νέες απαντήσεις" να εμφανίζονται και τα πμ σαν Threads ας πούμε αλλά ξεχωριστά από τα άλλα. Όχι απλώς να σου λέει πχ έχετε τόσα μηνύματα και πατήστε εκεί για να μεταφερθείτε στα προσωπικά μηνύματα... ;) Δεν ξέρω κατα πόσο με καταλαβαίνετε και κατα πόσο είναι αυτό εφικτό...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν νομίζω οτι υπάρχουν πολλά πλέον που χρειάζονται να αλλάξουν, το μοναδικό πράγμα που ίσως να έπρεπε να γίνει και αυτό καθαρά για λόγους καλαισθησίας, να προστεθεί ένας ορθογραφικός έλεγχος (όπως έχει το Word) οπότε πριν προσθέσεις την απάντησή σου να μπορείς να τσεκάρεις αν έχεις γράψει τιποτα μαργαριτάρια...

(Ξέρω οτι πιθανότατα είναι πολύ δύσκολο να γίνει, αλλά δεν θα ήταν κακή ιδέα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83

Αν και δεν νομίζω οτι υπάρχουν πολλά πλέον που χρειάζονται να αλλάξουν, το μοναδικό πράγμα που ίσως να έπρεπε να γίνει και αυτό καθαρά για λόγους καλαισθησίας, να προστεθεί ένας ορθογραφικός έλεγχος (όπως έχει το Word) οπότε πριν προσθέσεις την απάντησή σου να μπορείς να τσεκάρεις αν έχεις γράψει τιποτα μαργαριτάρια...

(Ξέρω οτι πιθανότατα είναι πολύ δύσκολο να γίνει, αλλά δεν θα ήταν κακή ιδέα)

Aπλα το θεωρησα οντως χρησιμο για ολους μας -μη ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε- για αυτο και το quote!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρε παιδιά, δείτε πάλι αυτό με τα πμ και τα pop-up... Λαμβάνω mail οτι έχω πμ (και πραγματικά είχα) αλλά στην κεντρική δεν έλεγε τπτ, ούτε βγήκε κάποιο pop-up, παρόλο που είχα αρκετή ώρα τη σελίδα ανοικτή...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες, άνοιξα τη σελίδα και άνοιξα αμέσως και το Thunderbird. Το mail το πήρα αμέσως και άρα σημαίνει οτι όταν εγώ άνοιξα τη σελίδα είχε έρθει το πμ. ’ρα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια δεν ξερω αν ειναι εφικτο..εχει ζητηθει και παλιοτερα!Η αναζητηση με κατω απο δυο χαρακτηρες θα ηταν καλο να υπαρχει!Αν δεν αλλαζει κατι ή ειναι προγραμματισμενο εδω και καιρο ζητω συγνωμη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7 [Σήμερα, στις 02:43]

Παιδια δεν ξερω αν ειναι εφικτο..εχει ζητηθει και παλιοτερα!Η αναζητηση με κατω απο δυο χαρακτηρες θα ηταν καλο να υπαρχει!Αν δεν αλλαζει κατι ή ειναι προγραμματισμενο εδω και καιρο ζητω συγνωμη!

Μπορεις να δοκιμάσεις με *... πχ zs* θα βγάλει και όλα τα αποτελέσματα που περιλαμβάνουν την γνωστή audigy 2 zs ...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.