Jump to content



Δελαμπιτικη συμμαζωξη φωτο-τεστ ver5


Recommended Posts

Η 4 εγινε απο λιγα ατομα στο hotel xenia και την μετραω γιατι ειχε γινει θεμα και ετσι κανονιστηκε.

Οποτε παμε στην 5η τωρα..

Αντε εχουμε σκουριασει..Αλλα οχι ομως παλι θησειο , μοναστηρακι σαββας ακροπολη και πρεζονια.

Κατι διαφορετικο.Η εστω απογευμα προς βραδυ.Καπου να παμε με αμαξι..

Στις 25-26 Ιουνιου ΜΑΛΛΟΝ εχω ρεπο.(γιατι ΜΑΛΛΟΝ θα ερθει ο καλαματιανος φιλος ονοματι Τασος , Αθηνα και θα παιξει φιλοξενια)

Για να μη γκρινιαζει λεω να κανονισουμε την φωτοβολτα τοτε.

Ακουω μερη και αν ειστε μεσα !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

κάποια στιγμή είχα σκεφτεί το Αττικό Πάρκο, μια που όλοι σχεδόν έχουμε πλέον τηλεφακούς αλλά το εισιτήριο είναι ακριβό και μάλλον δεν αξίζει.

Για βραδυνές είναι καλή ιδέα, αλλά που;

PS: Αμάξι ίσως να μπορώ να διαθέσω και εγώ αλλά δεν είναι βέβαιο

Link to comment
Share on other sites

Εισιτήρια -Επισκεφτείτε μας -Αττικό Ζωολογικό Πάρκο

άκυρο ε; :p

Για νυχτερινές εγώ θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή στην Ελευσίνα, σε εκείνο το ναυάγιο που είχα τραβήξει πριν λίγο καιρό. Δεν ξέρω βέβαια αν έχει και άλλα σημεία ενδιαφέροντος εκεί γύρω αλλά το συγκεκριμένο αξίζει με χίλια.

Για βενζίνη υπολογίζω γύρω στο δεκάρικο (€, όχι λίτρα) πήγαινε-έλα.

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα την δουλεια μου για ρεπο εκεινπ το σαβκο κ μου ειπαν πολυ δυσκολο.οποτε θα μαθω την τεταρτη και για το αν θα ειμαι ευκαιρος κ για το αν θα μπορει να ανεβει ο τασος

Link to comment
Share on other sites

Οπα μην σας τουτ το τουτ τουτ τουτ.

α) Αμάξι βάζω και εγώ)

β) Για τον Πέτρο μόνο και τα ψηλά ΙΣΟ θα έρθω με D50.

γ) Στο Αττικό πάρκο θα πρέπει να κεράσω και ποτό τον Ιάσονα οπότε δεν με συμφέρει.

δ) Επειδής γίνετε της ιερόδουλης απο γάμους και βαπτήσεις, γίνετε λίγο πιο συγκεκριμένοι για το ΠΟΥ / ΠΟΤΕ.

ε) Ζανή και λοιποί που είστε φοιτιτές, ΜΗΝ ακούσω πάλι κανένα "Τρίτη πρωί στις 9.00 εκεί" γιατί ξέρω που μένετε οι περισσότεροι!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελικα εχω ρεπο το σαβκο εκεινο :)

Παρασκευη σχολαω 23:30.

Προτεινω σαββατο απογευματακι προς βραδυ δλδ μετα τις 6-7 να πετυχουμε το φως της δυσης

Μερος ΔΕΝ προτεινω αττικο παρκο γιατι θα θελω τον κλεισθενη παρεα :love:

παμε σουνιο ;

Link to comment
Share on other sites

ε) Ζανή και λοιποί που είστε φοιτιτές, ΜΗΝ ακούσω πάλι κανένα "Τρίτη πρωί στις 9.00 εκεί" γιατί ξέρω που μένετε οι περισσότεροι!

Κλεισθένη και λοιποί, που είστε τραπεζίτες, εργαζόμενοι κλπ μην ακούσω καμιά βλακεία γιατί έχω εξεταστική atm. Άντε μην αμολήσω τον Αστρολάβο :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.