Jump to content



ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ


Snake

Recommended Posts

Ρε παιδια τωρα τελευταια σκευτομαι να αγορασω ενα τροφοδοτικο Tangan. Αλλα εχουν δημιουργηθει παρα πολλα thread στα οποια ολοι εχουν προβληματα με αυτο!Τελικα ειναι καλο ή μαπα το τροφοδοτικο αυτο?????

Link to comment
Share on other sites

Οχι Snake καπου εκει παιζουν ολα...

Εγω το πηρα απο HAC(μενω Αθηνα) με 115 τελικη τιμη...:)

Ειναι παρα πολυ καλο σαν τροφοδοτικο...αλλα πολλα - οπως φαινεται- εχουν προβλημα θερμοκρασιας, το δικο μου θα το παω πισω μεσα στην εβδομαδα...:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Πανε και μια βολτα απο το Unique , αριανου 13 πρωτη καθετος πανω στην Ιασωνιδου...

Από εκεί πήρα το δικό μου Tangan και δουλευει μια χαρά.. 115 τελική

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Μα, tangan ψάχνει Ζάχο μου, όχι Tagan.

"Ρε παιδια τωρα τελευταια σκευτομαι να αγορασω ενα τροφοδοτικο Tangan."

Σκέψου καταλάθως να ζήταγε και tanga!!! Πάντως όταν πας να το πάρεις να δείς εκείνη την ώρα αν είναι εντάξει το αυτοκόλλητο της εγγύησης. Εγώ θα σου έλεγα, αν είναι σκισμένο να μην στο αλλάξουν αλλά να σου δώσουν άλλο. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 23:46]

Μα, tangan ψάχνει Ζάχο μου, όχι Tagan.

"Ρε παιδια τωρα τελευταια σκευτομαι να αγορασω ενα τροφοδοτικο Tangan."

Ένα ανθρώπινο λάθος σε μια ΞΕΝΗ γλώσσα θα έπρεπε να αντιμετωπίζετε ελαστικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ριξε και μια ματια στο Enermax 465 ιδια τιμη εχει περιπου κι ειναι εξισου πολυ καλο εχω δωσει τρελλα Vcore κι αντεχει σαν σκυλι............

Δυστυχως θα αγοραζα το Antec 550Watt True Control ομως δεν το εβρισκα τοτε (ειναι ακροβοτερο).......

Παντως η αγορα ενος ποιοτικου PSU ειναι must για καθε χρηστη (ετσι πιστευω)......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Ένα ανθρώπινο λάθος σε μια ΞΕΝΗ γλώσσα θα έπρεπε να αντιμετωπίζετε ελαστικότερα.

Με το λάθος, απλά έγινε χιούμορ, διότι βρέθηκε και αντίστοιχη ιστοσελίδα εντελώς κατά τύχη.

Το ειρωνικό αν θες της υπόθεσης, πήγαινε στο άστοχο θέμα, από την στιγμή που για το συγκεκριμένο τροφοδοτικό τα έχουμε πει μύριες φορές, χώρια την άσχετη κατηγορία που έκανε την καταχώρησή του ο Snake.

Link to comment
Share on other sites

Το tagan είναι μια χαρά τροφοδοτικό (αντέχει 2.63 ghz @ 1,9 vcore και έχει δώσει και πάνω απο 2,2 στην abit χωρίς να πεί κουβέντα) αλλά επειδή είναι αθόρυβο (τελείως) εκλύει θερμότητα (επίσης λογικό) οπότε καλό είναι να το ξέρεις αυτό πριν αγοράσεις. Κάπου είχα διαβάσει ότι έτσι είναι φτιαγμένο, δηλ να απορροφά θερμότητα στον κουτί του και να λειτουργεί σαν μια τεράστια ψύκτρα και να διαχέει την θερμοκρασία στα τοιχώματα του κουτιού εξού και το μαύρο χρώμα (που απορροφά θερμότητα). Γενικα τα 115 ευρώ του τα αξίζει σε κάθε περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.