Jump to content



Ποσο να το πουλησω???


GoriLLakoS

Recommended Posts

Επεξεργαστης = PIII-733

Mobo = ASUS CUV4Χ

Μνημη = DDR 128 στα 133

Καρτα γραφικων = GeForce2 256

Kαρτα ηχου = Soundblaster 1024 Live

+ μια καρτα(Αsus) που εχει 2usb θυρες(αλλα δεν ξερω πως λεγεται...LOL)

Ποσο θα πουλαγατε ενα τετοιο συστημα???

Link to comment
Share on other sites

MIDI TOWER ATX 300 WATT,

Intel Celeron 2,4GHz

256MB DDR

40GB HDD

M/B Elite 648FX-A2 DELUXE

nVidia MX4000 128MB DDR TV OUT

DVD ROM 16X

K/B MS Internet

Mouse MS Wheel mouse optical

^^ Αυτο κανει καινουριο 340 απο Ελληνικο εισαγωγεα. Υπολογισε αναλογα. Εγω θα σου ελεγα γυρω στα 160-190, αναλογα με το αν και τι σκληρο εχεις μεσα (δεν αναφερεις).

Link to comment
Share on other sites

Σπουδαζω????Τιποτα ακομα.....τριτη λυκειου θα παω!Αλλα λεω να γινω η chef η τεχνικος ηλεκτρονικων υπολογιστων...θε δειξει!!!!Απλα ο αλλος μου εκανε οτι ηξερε τα "παντα" στην κυριολεξια ομως....κ του ειπα αυτη την τιμη για πλακα να δω τι θα μου πει κ απαντησε ναι με την μια!!!!!:jump: :jump: :whistling :banging: :banging: .....ε κ εγω τοτε εσκασα κ του ειπα οκ,αυριο θα το εχεις....!

Link to comment
Share on other sites

Σπεσιαλιτε????Μπορω να πω οτι φτιαχνω πολυ ωραιες κρεπες στον φουρνο!!!!Χωρις πλακα τωρα!!!μ'αρεσει πολυ να τις φτιαχνω με 4 τυρια η με κοτοπουλο κ κρεμα γαλακτος!!!Γενικα ξερω να μαγειρευω αρκετα φαγητα!!!αντε, αμα γινει κανενα λαν παρτυ κ ερθω θα φερω κ κανα δυο ταψια με κρεπες....official foodmaker of the lab!!!!lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [10-06-2004 21:31]

λεω να γινω η chef η τεχνικος ηλεκτρονικων υπολογιστων

ψηφιζω το 1ο, σιγουρα δε θα πεινασεις, ενω με το αλλο ποτέ δεν ξερεις. κι αν υπαρχουν και ιδεες, μαζευουμε και ολες σας τις συνταγες και τις προτασεις, για να θυμουνται οι παλαιοτεροι και να μαθαινουν οι νεοι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.