Jump to content



Corsair support


dimitris_s

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Ερωτηση...στον κοκκινογενη γραφουμε ελληνικα ? (λιγο χαζη αλλα λεμε τωρα)

To πρωί το έστειλα στα αγγλικά για τον φόβο των Ιουδαίων...

Προσωπικά θα περιμένω 2-3 μέρες μπας και πάρω απάντηση και μετά θα αποφασίσω αν θα ζητήσω αλλαγή κατευθείαν απο το μαγαζί που αγοράστηκε (Αθήνα) ή αν θα πάρω τον επίσημο δρομο του RMA μεσω της Corsair...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι ΚΟΥΡΣΑΡΟΙ ρε! :dance3:

Πειρατές δηλαδή, με κρατική υποστήριξη. Το παράξενο δεν είναι γιατί έχουν οι υπάλληλοι της Corsair nicknames πειρατών, αλλά γιατί δεν έχουν οι Έλληνες πολιτικοί.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κι από εδώ τα ίδια... Μια απάντηση ανα 7-10 μέρες παίρνω που δε βοηθάει και πολύ... Περάσαμε το μήνα με αυτά.

Και σε εμένα το ίδιο.

Στέλνω 27/11 ότι οι front panel θύρες του 600Τ μου προκαλούν επανεκκίνηση στον υπολογιστή.

Παίρνω απάντηση 5/12, όπου χωρίς να πουν τίποτε άλλο ζητάνε διεύθυνση αποστολής.

Απαντάω 6/12 και παίρνω απάντηση 19/12 ότι μου στέλνουν replacement I/O panel, χωρίς tracking number χωρίς τίποτα.

Δηλαδή είχα απάντηση σε 9 και 13 μέρες αντίστοιχα και αυτά μέσα από το support τους, όχι μέσω email... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Στειλε email και πες να σε παρουν τηλεφωνο καποιες συγκεκριμενες ωρες (εχουμε διαφορα 8 ωρες αν θυμαμαι καλα) ....εγω τους εστειλα και με πηραν μετα απο 2 μερες τηλ απο αμερικα στο κινητο μαλιστα....αλλο που πλεον δεν τους ειχα αναγκη εφοσον αλλαξα το ax850 με το 1200.

Οταν σε παρουν ρωτα τους οτι θες ....ευκολα και γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το έκανε πάλι το θαύμα της η Corsair. Προχθές έσπασα το front panel του 650D και δεν έκλεινε, οπότε τους έστειλα email αν έχουν κάποιο kit να μου στείλουν, και επι τη ευκαιρία τους είπα να μου στείλουν και το fixed fan controller μιας και αυτό που υπήρχε στα πρώτα 650D ήταν ελαττωματικό και σφύριζε. Οπότε μου στέλνουν και τα δύο δωρεάν. Το front panel στοιχίζει 40$ και το έσπασα εγώ... Μπράβο τους για ακόμη μία φορά:

corsairx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επαθα και εγώ πλάκα σήμερα... Πριν μερικές μέρες μίλησα μαζί τους για ένα θέμα που είχα. Χθες έφυγε απο corsair και σήμερα χτυπάει η πόρτα :dance3:

123456at.jpg

Απίστευτοι οι τύποι ειλικρινά. Εννοείται δεν πλήρωσα κάτι :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.