Jump to content



Εσκασε μυτη ο santa ;)


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Σπυρο εχεις προσωπικη εμπειρια? Στο λεω γιατι αυτος ειναι ο 4ος που δοκιμαζω και με το coldbug εχω εξοικειωθεί πλεον. Οσο για τα προβληματα με τις τασεις που λες εμφανιζονται απο ~1,85-1,9 και πανω.

Οριστε και μια φωτο για σενα που ψαχνεις νουμερα. Η ικασια που κυκλοφορει αυτον το καιρο φαινετε να μην ισχυει μιας που θεωρητικα θα επρεπε να ειναι απο τις μεγαλυτερες banana banana banana .

Το εχω διασταυρωσει και με 50+ διαφορετικα cpu. Aπο 2160 μεχρι σχεδον ολους τους 4πυρηνους. Για μενα ειναι ακομα λαχειο ή διαλεγμενο cpu αν θελεις νουμερα.

qx9650_new96.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λοιπόν ξεκαθαρίζεται το τοπίο. Επομένως και εδώ ισχύουν τα ίδια για το coldbug+τάση.

Όταν διάβασα το ποστ του Γιώργου για το waffer κοίταξα κάποια στιγμή το δικό μου και επιβεβαίωσε τα λεγόμενά του.

Δεν ήταν σύμπτωση απλά τύχη το κομμάτι μου με 00 στο waffer από ότι λες και τώρα είμαι 50-50 στο να δώσω βάση σε αυτό.

Απλά από ότι φαίνεται ίσως να πολλαπλασιάζονται οι πιθανότητες για καλύτερο κομμάτι.

Ούτε το vid παίζει τελικά και πολύ ρόλο.

Δεν έχω δοκιμάσει τέτοια cpu ότι λέω τις περισσότερες φορές είναι πηγές από φόρουμ

μιας και δεν έχω ούτε τις γνωριμίες ούτε την οικονομική άνεση για τέτοια cpu,

φαίνεται άλλωστε από την υπογραφή μου.

Link to comment
Share on other sites

Yγ. Αν υπαρχει σε οποιονδηποτε διαβαζει αυτο το Thread αμφιβολια οτι εχουμε εναν και τον κανουμε γυρες μπορουν να βγουν ολοι μαζι φωτο διπλα στα 8+ iram.

Γιατί το λες αυτό βρε Χρήστο...είπε κανένας τίποτα;;:D

Αντε να παραγγείλουμε ακόμα έναν...

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να υπηρχε ενας ανθρωπος που να μου τον εκανε δωρο και θα του ελεγα καθε μερα,ευχαριστω.Το καλυτερο παντως ειναι να εχεις τοσα λεφτα που να αγορασεις 10 να κρατησεις τον καλυτερο και τους αλλους 9 να τους κανεις δωρο.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να υπηρχε ενας ανθρωπος που να μου τον εκανε δωρο και θα του ελεγα καθε μερα,ευχαριστω.Το καλυτερο παντως ειναι να εχεις τοσα λεφτα που να αγορασεις 10 να κρατησεις τον καλυτερο και τους αλλους 9 να τους κανεις δωρο.

Φίλε μου αν είχα τα παραπανήσια λεφτά θα σου έκανα έναν δώρο :)

Σοβαρά...

Link to comment
Share on other sites

Γαματος και ανεβαινει πολυ ευκολα.Αλλα κανει 950e.θα πω το κλασσικο.

Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.

λοιπον 8α αρχησω να διεκδικω clopyrights για αυτην την φραση banana\

@unseen

χαλια το cpu μορτη,δωστον στον νικηφορο να τον βαλλει στο HTPC του :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αποτελέσματα αλλά αν επιτρέπεται μία παρατήρηση:

Γιατί ανέβασες τόσο το multi και όχι τόσο το fsb.Από forums του εξωτερικού έχω προσέξει να ανεβάζουν to fsb με πολλαπλασιαστή στο 10 ή 11.Μπορεί να λέω και βλακείες εσύ ξέρεις τον επεξεργαστή σου καλύτερα ...

Περιμένουμε όλοι τα 6ghz πάντως...καλά κλόκια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.