Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Απατεώνεεεεεες!

Μας πούλησαν το Spec Ops -66% και μάλιστα πολλές φορές στις εκπτώσεις και τώρα ορίστε -75%.

Μέχρι τώρα περίμενα τις εκπτώσεις.

Αν γίνει αυτό και με άλλα παιχνίδια, θα περιμένω να τελειώσουν οι εκπτώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Για spec ops βλέπε amazon 7.50$ -5$ με το κουπόνι, 2.5$ μου ήρθε.

Amazon.com: Spec Ops: The Line [Download]: Video Games

Υπάρχει και αυτό το πακέτο:

[ame=http://www.amazon.com/Desert-to-Sea-Bundle-Download/dp/B0091T6FQO/]Amazon.com: Desert to Sea Bundle [Download]: Video Games[/ame]

Με 2$ παραπάνω παίρνεις τα Bioschock και Bioshock 2 !

EDIT: και χωρίς τον περιορισμό που αναφέρει ο [MENTION=21298]Makam[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] μην με παρεξηγήσεις,

αλλά αν αφορά το quote θα ήθελα να ξέρω την άποψή σου !

Καμία παρεξήγηση, απλά επειδή τυχαίνει να έχω περισσευούμενα κουπόνια των 5$ προθυμοποιήθηκα να τον εξυπηρετήσω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καμία παρεξήγηση, απλά επειδή τυχαίνει να έχω περισσευούμενα κουπόνια των 5$ προθυμοποιήθηκα να τον εξυπηρετήσω. ;)

Νόμισα ότι απαντούσες στο

Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

και γι' αυτό ήθελα την γνώμη σου.

Link to comment
Share on other sites

Νόμισα ότι απαντούσες στο

και γι' αυτό ήθελα την γνώμη σου.

Α ε τότε να σου πω ότι το έχω κάνει και εγώ με αρκετές αγορές ως τώρα. Δεν έχεις κάτι να ανησυχείς, τουλάχιστον όπως έχουν τα πράγματα τώρα. Μάλιστα κάποια στιγμή είχε τεθεί ένα θέμα ότι και καλά γινόντουσαν revoke τα κλειδιά από την Valve για όσους δήλωναν ψεύτικη αμερικανική διεύθυνση το οποίο τελικά ήταν fake...

Εγώ θα έλεγα ότι αγοράζεις άφοβα, αλλά για σένα είμαι ένας άγνωστος στο internet οπότε μην στηρίζεσαι 100% πάνω μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα σε δίσκο διαφορετικό από αυτόν του λειτουργικού θα δουλέψουν μετά από format ή θα πρέπει να τα κάνω backup και restore;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα σε δίσκο διαφορετικό από αυτόν του λειτουργικού θα δουλέψουν μετά από format ή θα πρέπει να τα κάνω backup και restore;

Δουλεύουν δοκιμασμένα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ οκ καταλαβαίνω να χωράει άνετα έναν καλό επεξεργαστή εκεί, αλλά μια καλή κάρτα γραφικών για να σηκώνει τα παιχνίδια σε FullHD τηλεοράσεις που θα χωρέσει;

Ισως το κανουν σαν τις αλλες κονσολες..720p με cap στα 30fps

Sent from my Optimus L5 using Tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.