Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν υπάρχει βολικός τρόπος να βρεις όλες τις διπλές κάρτες που έχεις; Ψάχνω κάτι σαν το inventory search του ehsankia.com/steam, αλλά για το δικό μου, όχι των φίλων. ([MENTION=23132]inetus3r[/MENTION]?)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει βολικός τρόπος να βρεις όλες τις διπλές κάρτες που έχεις; Ψάχνω κάτι σαν το inventory search του ehsankia.com/steam, αλλά για το δικό μου, όχι των φίλων. ([MENTION=23132]inetus3r[/MENTION]?)

Δεν με έχει απασχολήσει και δεν έχω βρει κάτι.

Όταν έγινε διαθέσιμο το Card API, απλά βαρέθηκα να ασχοληθώ.

Link to comment
Share on other sites

RaAUjha.jpg

Με ενοχλεί λίγο η διάταξη των ανεμιστήρων, γιατί ή θα κάνουν θόρυβο ή δεν θα είναι πολύ αποτελεσματικοί, αλλά είναι εξαιρετικό πρώτο δείγμα των νέων πραγμάτων που μπορούμε να περιμένουμε με την εμπλοκή της valve στο σαλόνι.

Πλέον το entertainment PC φεύγει από τo χώρο των "βαρεμένων" και γίνεται mainstream!

Link to comment
Share on other sites

ε υποθέτω θα είναι για το christmas sale. Μαζεύεις snow globes ψηφίζοντας κτλ για να κάνεις το badge για το sale.

Αυτό φαντάστηκα, αλλά ρώτησα επειδή δεν έχω πάρει είδηση να τρέχει κάτι ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι έχω διαβάσει από προχτές, snowglobes μαζεύεις μόνο φτιάχοντας νέα badges. Γι αυτό απόρησα που είδα με έτοιμα μερικά το παλ'καρ, γιατί νόμιζα ότι τις έχει εξαντλήσει τις κάρτες του ήδη. Ελπίζω να κάνουν λάθος και να μπορούμε πάλι να πάρουμε ένα ολόκληρο σετ ψηφίζοντας.

Link to comment
Share on other sites

Steam Machines and Steam Controller shipping December 13th

Steam Community :: Group :: Steam Universe

We are ready to begin shipping Steam Machines and Steam Controllers to the 300 selected beta participants. The machines are due to leave the factory on Friday!

The 300 selected beta testers are being notified today (at about 2:00 p.m. Pacific Time) that they’ll soon receive Steam hardware and SteamOS for testing. Each selected user is also being awarded a special badge on their Steam Community profile, indicating that they’re a beta participant. In addition, a number of games that run natively on SteamOS are being added to each selected user’s library.

We’ve had to make the difficult decision to limit our beta to the U.S. only, because of regulatory hurdles.

This was not our original plan, and it means we can’t collect beta feedback from Steam customers world-wide, which is pretty unfortunate.

:p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι έχω διαβάσει από προχτές, snowglobes μαζεύεις μόνο φτιάχοντας νέα badges. Γι αυτό απόρησα που είδα με έτοιμα μερικά το παλ'καρ, γιατί νόμιζα ότι τις έχει εξαντλήσει τις κάρτες του ήδη. Ελπίζω να κάνουν λάθος και να μπορούμε πάλι να πάρουμε ένα ολόκληρο σετ ψηφίζοντας.

Ψηφίστε με να μοιράσω Snow Globes ή Snow Balls ή ότι άλλο θέλετε :p

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Steam Machines and Steam Controller shipping December 13th

Steam Community :: Group :: Steam Universe

Μη βιαστείτε να στρώσετε τραπέζι για να φάτε.

Μοιράσαν γλαρόσουπα προς Ευρώπη πλευρά (κι όπου αλλού εκτός δικών τους συνόρων) :(

Και μη μου πείτε κι εσείς για μεταφορικά κόστη, γιατί τίποτα δεν κατασκευάζεται εκεί. Όλοι από Ασία ψωνίζουν.

Δεν αισθάνεστε Ευρωπαίοι για άλλη μια φορά ? :rubik:

Βέβαια, τo μαχαίρι είναι δικό τους αλλά και η πίτα. Όμως άλλα έλεγαν στις επίσημες ανακοινώσεις, αν θυμάστε.

300 τυχεροί, 300 τυχεροί, κάτι σαν τον Λεωνίδα.

Καλό ξημέρωμα.

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.