Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Συνέδεσαν το όριο με το επίπεδο του λογαριασμού για να δώσουν επιπλέον κίνητρο σε όσους ήθελαν να προσθέσουν περισσότερους φίλους να ασχοληθούν με τις κάρτες (με το αζημίωτο βέβαια). Για όσους δεν κάνουν πολλές ανταλλαγές, συνήθως δεν είναι πρόβλημα. Το όριο είναι 250 + 50 (Facebook linked) + 5*SteamLevel.

Link to comment
Share on other sites

παίδες να ρωτήσω μία αν μαζέψω όλες τις χριστουγεννιάτικες κάρτες τι κερδίζω ?

άσε άσε το βρήκα ωραίος τρόπος για να βγάλεις extra λεφτά

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Τα Serious Sam έχουν πέσει και κάτω από 75%? Θέλω να αγοράσω όλο το πακέτο αλλά δεν καίγομαι να το παίξω τώρα. Άμα υπάρχει κ καλύτερη προσφορά μπορώ να περιμένω.

σύμφωνα με αυτό, ξεχωριστά τα παιχνίδια αλλα και το complete pack έχουν φτάσει μέχρι και 90%

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με αυτό, ξεχωριστά τα παιχνίδια αλλα και το complete pack έχουν φτάσει μέχρι και 90%

Ευχαριστώ! Οπότε περιμένω για κάτι καλύτερο ;) Τον Σαμ και τα σκουλήκια έχω βάλει στο μάτι.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Worms Revolution Gift αν σε ενδιαφέρει.

Θα με ενδιέφερε αλλά δεν έχω κάτι για αντάλλαγμα :/

edit: Έχω un-redeemed από Humbe Bundle αυτά τα 2 αν τα θες: Guardians of Middle-earth & The Lord of the Rings Online: Steely Dawn Starter Pack

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Ας γίνουμε φίλοι και κάτι θα βρεθεί.

Χρησιμοποιώ το ίδιο όνομα, μπορεί και να είμαστε ήδη, ας τα πούμε εκεί :)

Σε κάνω add αλλά με κυνηγάει η γυναίκα για ταινία. Δες τις προσφορές μου από πάνω και ξέθαψα και για Origin το Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key. Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει Gift στο Origin ή απλά να σου στείλω με πμ τον κωδικό αμα σε ενδιαφέρει και να το κάνεις redeem εσύ. Τελικά κάτι υπάρχει :)

Και για όποιον άλλον ενδιαφέρεται προφανώς, αλλά προηγείται ο Μακαμ στην επιλογή! ;)

edit: Τα παιχνίδια ελευθερα απο Μακαμ, όποιος τα θέλει, πμ!!

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγο:

Holiday Sale 2013 Badge Level 1000, Holiday Sale 2013 Foil Badge Level 100

Νομίζω έχει πάει τουλάχιστον άλλος ένας 1000, αλλά χωρίς τα foil.

Τέλος πάντων... με μίνιμουμ 1-1.5 χιλιαρικάκι που πρέπει να κόστισε το πακέτο θα είχα καλύτερα πράγματα να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγο:

Holiday Sale 2013 Badge Level 1000, Holiday Sale 2013 Foil Badge Level 100

Νομίζω έχει πάει τουλάχιστον άλλος ένας 1000, αλλά χωρίς τα foil.

Τέλος πάντων... με μίνιμουμ 1-1.5 χιλιαρικάκι που πρέπει να κόστισε το πακέτο θα είχα καλύτερα πράγματα να κάνω.

Που ξέρεις ότι πλήρωσε; Μπορεί να τις έκανε όλες trade :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.