Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

1 friend has earned this badge!

και δεν είναι ο @inetus3r  :p

 

Χεχε, γύρισα πριν από λίγο και θα ξεκινήσω σύντομα.

 

Προς το παρόν ξεφορτώνομαι τα διπλά από το inventory μου για wallet ή/και gems.

 

Πέτυχα το event μόλις άρχισε. Έψαξα για πληροφορίες και έπεσα για ύπνο λόγω περασμένης ώρας,

 

Το πρωί που σηκώθηκα, το event είχε αναβληθεί γιατί οι Βραζιλιάνοι μάζευαν gems με scripts :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι offtopic, αλλά μια και είναι το θέμα που παρακολουθώ συχνότερα,

κκ admino-moderators γιατί σταμάτησαν τα email notifications για την δημοσίευση νέων απαντήσεων ?

 

Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ?

 

Πιθανότατα. :D

 

Για έλεγξε τις γενικές ρυθμίσεις σου: http://www.thelab.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications και μετά επιβεβαίωσε ότι στα θέματα που σε ενδιαφέρουν έχεις επιλέξει ειδοποιήσεις. Αν δε βρίσκεις κάτι, ενόχλησέ με σε πμ, να μην εκτροχιάσουμε το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα. :D

 

Για έλεγξε τις γενικές ρυθμίσεις σου: http://www.thelab.gr/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications και μετά επιβεβαίωσε ότι στα θέματα που σε ενδιαφέρουν έχεις επιλέξει ειδοποιήσεις. Αν δε βρίσκεις κάτι, ενόχλησέ με σε πμ, να μην εκτροχιάσουμε το θέμα.

 

Το έχω κάνει από την πρώτη μέρα που γράφτηκα στο forum ;)

Οι ειδοποιήσεις σταμάτησαν αμέσως με την ανανέωση του forum :/

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει από την πρώτη μέρα που γράφτηκα στο forum ;)

Οι ειδοποιήσεις σταμάτησαν αμέσως με την ανανέωση του forum :/

 

Πρέπει να σβήσεις και κάποια από τα προσωπικά σου μηνύματα, αλλιώς δε γίνεται να λάβεις καινούρια. Στο μεταξύ:

Κάνε μια βόλτα από το Quicklinks > Συνδρομές και πάτα "Αλλαγή" στα θέματα που θέλεις. Διάλεξε "Ειδοποίησέ με για Ενημερώσεις" και "Αλλαγή ειδοποιήσεων σε άμεση". Αν πατήσεις "Εμφάνιση Επιλογών Επεξεργασίας" θα πρέπει να βλέπεις την κατάσταση ειδοποιήσεων κάθε θέματος κάτω από τον τίτλο.

Εφόσον στις ρυθμίσεις σου η "Μέθοδος ειδοποίησης για απαντήσεις σε θέματα παρακολούθησης" είναι "Λίστα Ειδοποιήσεων" ή "Email" θα λαμβάνεις μια ειδοποίηση κάθε φορά που υπάρχει απάντηση σε κάθε θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορω να διαγραψω μηνυματα στο τσατ απο εναν πρηχτη που απεκλεισα αλλα μου εστειλε 60 μηνυματα μετα?

Επειδη ειναι αποκλεισμενος δε μπορω να τα δω αλλα δε θελω να τον ξεμπλοκαρω γιατι θα μου τα ξαναπρηξει αν το παρει χαμπαρι.

Link to comment
Share on other sites

Plot twist: ο "πρήχτης" είναι από δω και τα διαβάζει. ;)

 

Δε χρειάζεται να σβήσεις τίποτα. Μπες στο steam από browser και άνοιξέ τα από κει. Εναλλακτικά, κατευθείαν στο steamcommunity.com/chat.

 

Α, και που 'σαι; Υπομονή, θα τα φτάσεις τα 200. Δεν είναι ανάγκη να γίνει σήμερα...

 

1345035143.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.