Jump to content



AMD Bulldozer FX-8150 φωτογραφίες


vasi

Recommended Posts

σιγα μην παρεις τετοιο σιπιγιου και αφησεις τη μαμα ψυκτρα!!!!

Οχι εγώ έχω από την AM2 και μετά στάνταρ ψύκτρα που μπαίνει και σε AM2/ AM2+/AM3/AM3+/FM1 και πιστεύω πως θα έχει και συνέχεια.

Απλά έχει γίνει καραμέλα για πολλούς ο λίγο παραπάνω θόρυβος από τις ψύκτρες των 125Wattων !

Επίσης έχω να πω και κάτι άλλο. Ο ATHLON X2 6000+ είχε την ίδια ψύκτρα με heatpipes αλλά διαφορετικό ανεμιστήρι από τους phenom ΙΙ και δεν έκανε τόσο θόρυβο.

Αν λοιπόν είναι να κρατήσουν την ίδια ψύκτρα καλό θα είναι να έχουν βάλει κανένα καλύτερο ανεμιστήρι .

Θα έλεγα πως είναι προτιμότερο το καλύτερο ανεμιστηράκι από την αλουμινένια συσκευασία ......:smoke:

Link to comment
Share on other sites

και πήρα corsair h80 γαμώτο αλλά λογικά νομιζω ότι θα σε αφήνουν να επιλέξεις cpu με cooler η χωρίς δεν πιστεύω να σε υποχρεώνουν!

και πιστεύω να είναι λίγο fake γιατι μοιαζει ακριβως σαν της antec 920

Link to comment
Share on other sites

Την ψύκτρα να μας δείξουν.

Βελτίωσαν τίποτα σε αυτό τον τομέα γιατί πολύς κόσμος παραπονιέται πως οι σημερινές είναι θορυβώδεις !!!

Απάντησα μόνος μου στο ερώτημά μου .............. :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

111007215009ca15bc7ac63582.jpg

:o:O:upside::upside:

Link to comment
Share on other sites

και πήρα corsair h80 γαμώτο αλλά λογικά νομιζω ότι θα σε αφήνουν να επιλέξεις cpu με cooler η χωρίς δεν πιστεύω να σε υποχρεώνουν!

και πιστεύω να είναι λίγο fake γιατι μοιαζει ακριβως σαν της antec 920

εχεις δικιο ειναι

βεβαια ενταξει μπορει και απλα να το πηρε απο την antec αλλα παιζει να ειναι και fake

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς γιατί ήτανε να πάρω την antec 920 και την μελέτησα πολύ σαν ψύκτρα αλλα πήρα την Η80 επειδή την βρίκα 65 ευρώ σφραγισμένο κουτί.

και οι reviewers ή έχουν 2 βαθμούς πάνω την antec ή την Η80 π.χ 63-65 και αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.