Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION]

Μέχρι τις 3 Δεκεμβρίου έχει προσφορά στο amazon.com σε πολλά subscriptions περιοδικών. 5$ η ετήσια συνδρομή και μπορείς να τη σταματήσεις όποτε θες. Συν τα δωρεάν μεταφορικά.

Amazon.com: Holiday Deals

Λοιπόν θα πάρεις τα Popular Science και Popular Mechanics θες δε θες. :p Μιλάμε για τρελή προσφορά.

11660034.jpg

Είμαι συνδρομητής χρόνια :p

Καλημερες από Βοστόνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες,έχεις link συγκεντρωτικό με όλα τα περιοδικά γιατί δε βρίσκω;

Τί κάνεις Βοστόνη; :p

Black friday shopping και διακοπές.

http://www.amazon.com/b/ref=amb_link_358198022_9?ie=UTF8&node=2479923011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-11&pf_rd_r=1SRQ3VW32E1D7X3ZCXAT&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1328982062&pf_rd_i=384082011

Link to comment
Share on other sites

Δεν κληρώνετε 500 λίτρα πετρέλαιο για φέτος λέω εγώ?:p

Εμείς στην πολυκατοικία με αερόθερμο κι όποιος τυχερός έχει κι aircondition, τη βγάζουμε....Κατάντια...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στην πολυκατοικία με αερόθερμο κι όποιος τυχερός έχει κι aircondition, τη βγάζουμε....Κατάντια...:wall:

να ντυθείτε λέω εγώ και αφήστε τα κλιματιστικά τα καλοριφέρ γιατί θέλετε να είστε με το κοντομάνικο στο σπίτι ...

εγώ για θέρμανση έχω το pc :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στην πολυκατοικία με αερόθερμο κι όποιος τυχερός έχει κι aircondition, τη βγάζουμε....Κατάντια...:wall:

Και εμείς έτσι.

Έχω ένα αερόθερμο,στο άλλο δωμάτιο ένα καλοριφέρ πρίζας και σαλόνι/τραπεζαρία air-condition.

Link to comment
Share on other sites

να ντυθείτε λέω εγώ και αφήστε τα κλιματιστικά τα καλοριφέρ γιατί θέλετε να είστε με το κοντομάνικο στο σπίτι ...

εγώ για θέρμανση έχω το pc :dance3:

Δεν είναι ότι κάνει κρύο, γενικά εγώ δεν κρυώνω, αντέχω!Που να μπει κι ο χειμώνας δηλαδή!Απλά είναι το γαμώτο...

Γιατί εγώ, εσύ κι όλα τα υπόλοιπα σκληροπυρηνικά μέλη του Λάμπη μπορεί να είμαστε χοντρόπετσα παληκάρια :p, μιας κι έχουμε περάσει απίστευτες κακουχίες (βλέπε την έρημο της Kharg Island ή το ατελείωτο χιόνι του Νelson Bay) ΑΛΛΑ....

Δεν μπορείς να πεις το ίδιο, ούτε για την 89χρονη Κυρά Σάντυ στον 3ο, ούτε και την πενταμελή οικογένεια Τετραγωνοπαντελονή που μένει στο υπόγειο....

Όπως και να το κάνουμε είναι "αμαρτία" να μην μπορείς να είσαι άνετος, στο σπίτι σου τουλάχιστον!

Δεν φταίω που γουστάρω χειμωνιάτικα να κυκλοφορώ γυμνός, να ακούω

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F2WKhPxpc0k&feature=related]Tunak Tunak Tun 10 hours - YouTube[/ame]

και να κάνω το λιλι μου ελικοπτεράκι!!!!

Ε χωρίς ζέστα εξαφανίζεται το λιλί μου Κύριε Εισαγγελέα μου!!!:)

Link to comment
Share on other sites

είναι πιο φτηνό το ρεύμα από το πετρέλαιο?

και αν ναι από πότε????????

Λευτερη μακραν καλυτερα με ρευμα....

το δοκιμασα με τα inverter περσι

και φετος εκλεισα τη βανα του καυστηρα

ρευμα και μονο!

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη μακραν καλυτερα με ρευμα....

το δοκιμασα με τα inverter περσι

και φετος εκλεισα τη βανα του καυστηρα

ρευμα και μονο!

+1

Συν του ότι στην πολυκατοικία μας λόγω παλαιότητας έχουμε κεντρική θέρμανση, άρα ή όλοι πετρέλαιο ή κανένας... ;)

Link to comment
Share on other sites

Για τις σόμπες Pellet τί λέτε;

Κοστίζουν κανα χιλιάρικο,αλλά πρέπει να είναι φτηνή η τροφοδοσία ξύλου.

(έχουμε αντίστοιχο θέμα; καλό θα ήταν γενικά θέμα για εναλλακτικές πηγές ενέργειας,θέρμανσης κ.ά)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.