Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σήμερα πήγα να βγάλω κάτι ακτινογραφίες σε ιδιωτική κλινική. (γιατί το δημόσιο/ΤΕΒΕ μαμι@ται αλλά άστο τώρα αυτό)

Καθώς περίμενα να τις πάρω στο σαλονάκι βλέπω δύο (!!) μόνο περιοδικά στο τραπεζάκι...''κάτσε λέω να χαζέψω ένα να περάσει η ώρα''.

Τα περιοδικά ήταν τα διαφημιστικά του Πλαισίου (:hehe:) του σωτήριου έτους 2007!!!:wall:....φρέσκο πράμα!:p

Έλεος με τους καρμίρηδες...αν τα βλέπατε πόσο λιωμένα ήταν!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

θα σπασω το κεφαλι μου αν δεν θυμηθω... δεν αξιζει να γινει θεμα.. και δεν νομιζω να μπορω να το ρωτησω εδω.. αλλα θυμαται κανεις ενα παιχνιδι στο ιντερνετ.. που σκεφτοσουν ενα ατομο.. και στο εβρισκε μετα απο 20 περιπου ερωτησεις... ποιο εινα?? :o

ty :D!

Link to comment
Share on other sites

θα σπασω το κεφαλι μου αν δεν θυμηθω... δεν αξιζει να γινει θεμα.. και δεν νομιζω να μπορω να το ρωτησω εδω.. αλλα θυμαται κανεις ενα παιχνιδι στο ιντερνετ.. που σκεφτοσουν ενα ατομο.. και στο εβρισκε μετα απο 20 περιπου ερωτησεις... ποιο εινα?? :o

ty :D!

20questions ( 20q.net ) λογικά.

Link to comment
Share on other sites

θα σπασω το κεφαλι μου αν δεν θυμηθω... δεν αξιζει να γινει θεμα.. και δεν νομιζω να μπορω να το ρωτησω εδω.. αλλα θυμαται κανεις ενα παιχνιδι στο ιντερνετ.. που σκεφτοσουν ενα ατομο.. και στο εβρισκε μετα απο 20 περιπου ερωτησεις... ποιο εινα?? :o

ty :D!

Akinator, the Web Genius

Link to comment
Share on other sites

αμα περιμένετε να ρίξω φράγκα εγώ....

καήκαμε...

Μην κανεις βλακειες... ριξε τα φραγκα γιατι αλλιως βλεπω την παραγωγη... outsourced στην Κινα, οπου φυσικα, λογω αμετρητης ειρωνειας του ολου εγχειρηματος θα ναυαγησει η φαση :p

Link to comment
Share on other sites

εχω μεινει μ@λ@κ@ς..Σκεφτηκα Spiderman και Jenna Jameson και τα βρηκε και τα 2....

Εδώ βρήκε την Sookie Stackhouse (True Blood TV Series), την Παπαρήγα και τον Σάκη Ρουβά, στον Spiderman θα κολλήσει?

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ησυχασα..Σκεφτομουν Βασιλη Λεβεντη και μου βγαλε Βενιζελο...

Αν και αρχισα να μενω με το στομα ανοιχτο οταν ρωταγε "Is ur character partially bald/famous for saying stupid things/for losing his temper"

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω και με βρίσκει η τηλεόραση στο δρόμο προς την κουζίνα.Με κερνάει μια φρίκη και μια αηδία σκέτη για πρωίνο.Στην Μελέτη,έχουν βγάλει θέμα " Ο 11χρονος απ'το Master Chef και το Facebook " και έχουν κάνει βούκινο το παιδάκι,κανονικά με ονόματα και φωτογραφίες.Έχουν πάρει τηλ. στην οικογένειά του,ανακάλυψαν ότι δεν το γνώριζαν οι γονείς και τώρα έχουν καλέσει και τους κοινωνιολόγους της πεντάρας να μιλήσουν για το παιδί.

Μπράβο που θυμήθηκε η τηλεόραση και η κάθε ξετσίπωτη ταναπου τον παιδαγωγικό τους ρόλο και κάνουν ρεζίλι το καημένο το παιδάκι και την οικογένειά του.

Στα διάλα πρωινιάτικα. :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και για να μην ξεχνιόμαστε!:)

Σήμερα τα φώτα κι ο φωτισμός

η χαρά μεγάλη κι ο αγιασμός.

Κάτω στον Ιορδάνη τον ποταμό

κάθετ' η κυρά μας η Παναγιά.

Όργανo βαστάει, κερί κρατεί

και τον Αϊ-Γιάννη παρακαλεί.

Άϊ-Γιάννη αφέντη και βαπτιστή

βάπτισε κι εμένα Θεού παιδί.

Ν' ανεβώ επάνω στον ουρανό

να μαζέψω ρόδα και λίβανο.

Καλημέρα, καλημέρα,

Καλή σου μέρα αφέντη με την κυρά.

Μόλις μου τα 'παν.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.