Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] @οποιοςάλλοςξερει.

Είχα κάνει κάτι ποστ εδώ μέσα κατά το μεσημερι (και το ενα το ειχε quotaρει ο billpeppas). Γιατί εξαφανίστηκαν ; (Απαντησεις δεκτές και σε πμ αν ειναι απαραίτητο) :) )

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] @οποιοςάλλοςξερει.

Είχα κάνει κάτι ποστ εδώ μέσα κατά το μεσημερι (και το ενα το ειχε quotaρει ο billpeppas). Γιατί εξαφανίστηκαν ; (Απαντησεις δεκτές και σε πμ αν ειναι απαραίτητο) :) )

Υπάρχουν και τα πμ αν θες να πεις κάτι σε κάποιον. Δεν λες κάτι δημόσια λέγοντας ότι "θα καταλάβει αυτός στον οποίον απευθύνεται". ffs

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα μου φάνε τον λάμπη τούτοι..

Με πολύ μεγάλη χαρά να σας ανακοινώσω ότι η ομάδα του Thelab απέκτησε και το νεότερο μέλος της, την κορούλα του [MENTION=1347]jpavly[/MENTION] :) Να σας ζήσει :D

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι κι ο [MENTION=33]Voudas[/MENTION] έγινε μπαμπάς.. πάντα χαρές παιδιά :)

Να σας ζήσει Γιάννη:D
να σου ζήσει jpavly
παιδιά να σας ζήσει!!!(both)
Να σας ζησουν παιδια!!!!:)

Sent from my iPad 2 using Tapatalk

Ευχαριστούμε πολύ παιδιά, κάπου είχε πάρει το μάτι μου κάτι posts για εισαγωγές rifles? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.