Jump to content




DJD

Recommended Posts

πριν 4 χρόνια που έκανε τον μεγάλο σεισμό στην Αχαία και ειχαν πέσει σπίτια κλπ (?) , εγω έπαιζα lineage και ήμουν olympia τελευταίος αγώνας για hero , η θα γινόμουν η θα το έχανα και εξαρτώταν απο αυτό τον αγώνα.

Ξεκινάει ο σεισμός και αρχίζουν να πέφτουν γυαλικά , να ακουω ουρλιαχτά απο γειτόνισσες γιατι τρόμαξαν , μέχρι και η βιβλιοθήκη μου έπεσε δίπλα μου και η οθόνη ηταν έτοιμη να πέσει απο το γραφείο (6,5R+ σεισμός) και την κρατούσα με το ένα χέρι και με το άλλο προσπαθούσα να χώσω τον αντίπαλο . :laughing:

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία (by Einstein). :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία (by Einstein). :tomato:

ναι πες μας τώρα πως φταίει ο άνθρωπος και οι βλακείες του για τις φυσικές καταστροφές. Οτιδήποτε και αν έχεις διαβάσει σε βιβλία η στο internet για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχει αποδειχθεί οπότε αυτά είναι λόγια του αέρα.:rip:

Link to comment
Share on other sites

ναι πες μας τώρα πως φταίει ο άνθρωπος και οι βλακείες του για τις φυσικές καταστροφές. Οτιδήποτε και αν έχεις διαβάσει σε βιβλία η στο internet για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχει αποδειχθεί οπότε αυτά είναι λόγια του αέρα.:rip:

5cdde-missingthepoint.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι πες μας τώρα πως φταίει ο άνθρωπος και οι βλακείες του για τις φυσικές καταστροφές. Οτιδήποτε και αν έχεις διαβάσει σε βιβλία η στο internet για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχει αποδειχθεί οπότε αυτά είναι λόγια του αέρα.:rip:

Φίλε είσαι καθυστερημένος ή το παίζεις;

Εννοούσα ότι είναι τελείως ηλίθιο για κάποιον να βάζει πρώτο το Lineage ή οποιοδήποτε παιχνίδι και δεύτερη την ζωή του. Το πιο τραγικό είναι ότι είσαι περήφανος για αυτό. Για το καλό σου, σταμάτα το Lineage και ότι άλλο τέτοιο καμμενο-παίχνιδο παίζεις.

No offence :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι καθυστερημένος ή το παίζεις;

Εννοούσα ότι είναι τελείως ηλίθιο για κάποιον να βάζει πρώτο το Lineage ή οποιοδήποτε παιχνίδι και δεύτερη την ζωή του. Το πιο τραγικό είναι ότι είσαι περήφανος για αυτό. Για το καλό σου, σταμάτα το Lineage και ότι άλλο τέτοιο καμμενο-παίχνιδο παίζεις.

No offence :)

δεν ειμαι καθυστερημένος ή ηλίθιος, αν όμως αυτά που λέω σου δίνουν αυτή την εντύπωση θα σε συμβούλευα μην τα παίρνεις της μετρητής γιατί αν βγάζουμε συμπεράσματα απο το internet για κόσμο που δεν ξέρουμε, στην περίπτωση σου φαίνεσαι κομπλεξικός με μια τάση να υποβιβάζεις τους άλλους για να νιώθεις καλύτερα με τον εαυτό σου και τα μειονεκτήματα σου. Μπορεί και να μην εισαι έτσι αλλα αυτό δείχνεις απο αυτά που γράφεις . Γιαυτό σου λέω, άσε τα συμπεράσματα , δεν βγάζεις άκρη απο το διαδίκτυο και πολλές φορές μπορει να βρεθείς σε άσχημη θέση χωρίς να το θες.:crazy_pilot::crazy_pilot:

α ξέχασα , No offence :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.