Jump to content




DJD

Recommended Posts

πω τώρα πρέπει να πάρω ένα μπουκάλι βότκα και να πάω στους νέους γείτονες της απέναντι πολυκατοικίας και να τους καλωσορίσω

Aφού μας τιμάνε με την παρουσία τους με πάρτι !

και να τους πω να φέρω μερικά ηχεία γιατί τα δικά σας είναι gtp

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειπατε vodka, παρτε ενα tip.

Take a few vanilla beans (καμια 20αρια για ενα μπουκαλι) and slice them lengthwise. Then, pour a couple ounces out of your bottle of vodka. Drop the vanilla beans into the bottle and shake it up to make sure it's all mixed. Then, wait a month or so, shaking up the bottle on a daily basis. My total cost for ~750mL of vanilla extract? Around $10.
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις πριν κάνα 2ωρο επέστρεψα από 2ήμερο Δημητσάνα. Να πάτε είναι υπέροχα!

Φίλος αγοράζει το μηχανάκι του Τετάρτη, εγώ Παρασκευή. Μαζί με έναν τρίτο, πάμε Δημητσάνα το Σάββατο για να τα στρώσουμε. Μας άρεσε πολύ και θέλαμε να πάμε ξανά. Ε, σε πληροφορώ ότι έκανα 6 προσπάθειες και δεν κατάφερα να πάω πάλι! :...: Τη μία μας έπιανε βροχή, την άλλη λάστιχο, την άλλη αρρώσταινε κάποιος κι ακυρώναμε τη βόλτα. Την 7η φορά, κάνω σέρβις στη μηχανή Παρασκευή και παίρνω τη γυναίκα μου να πάμε. Επειδή έχω φουλάρει, δε βάζω βενζίνη στον Ισθμό και μετά δεν υπάρχει ούτε ένα βενζινάδικο μέχρι το τούνελ... Μείναμε από βενζίνη 4χλμ πριν το Αρτεμίσιο. Ευτυχώς βρέθηκε ένα ζευγάρι που σταμάτησε να βοηθήσει, πήγε τη γυναίκα μου να πάρει λίγο βενζίνη, και καταφέραμε να φτάσουμε. Είχα απίστευτα νεύρα, αλλά και απίστευτο πείσμα. Θα πήγαινα Δημητσάνα ότι και να γινόταν. Λίγους μήνες μετά, το καλοκαίρι, κάηκε με τις φωτιές.... :crazy:

Ελπίζω να έχει ανακτήσει πάλι την ομορφιά της...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω πως ήταν πριν, αλλά αυτό που είδα με ικανοποίησε αρκετά. Ειδικά τέτοια εποχή που τα δέντρα είναι κόκκινα, κίτρινα, πορτοκαλί και όλων των ειδών το πράσσινο μαγεύεσαι. Ο καιρός βοήθησε βέβαια γιατί είχε λιακάδα με αρκετή όμως δροσιά. Ιδανική πρώτη επαφή.

Πάντως αμέσως μετά το Αρτεμίσιο έχει rest area με βενζινάδικο, 4χλμ είναι damn too close... :p

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να δοκιμάσω το NetBalancer. Μου μάμησε τα windows άγρια. Χρειάστηκε να κάνω disable τις LAN στο BIOS για να καταφέρω να φορτώσω windows και να το κάνω uninstall και μετά το uninstall βλέπω ότι μου έχει πηδήξει όλους τους driver και το aero.

ΜΑΚΡΙΑ.

ΟΥΦ... πάνω στον πανικό μου ξέχασα ότι είχα προλάβει πριν το τελευταίο BSOD να επιλέξω στο msconfig το selective startup. Αλλά με ξέσκισε στο BSOD το προγραμματάκι με τους κ@λο drivers που εγκαθιστά. Ούτε σε safe mode δεν έμπαινε, σε κανονικό boot τράβαγε BSOD λίγο μετά την φόρτωση των windows.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

τσίμπησες G5; :drool:

:D Το θέμα δεν είναι ότι τσίμπησα G5... το θέμα είναι ότι είναι σαν καινούριο. :D

βρες και κανα ALPHA

και εισαι :big_boss:

Αυτά είναι λιιιίγο πιο σπάνια :p

Δεν έχω βίτσιο με παλιά pc. Απλά το G5 είναι παλιό όνειρο, και στις τιμές που δίνονται πλέον, είναι ξεφτίλα. Χρειαζόμουν και ένα desktop για απλή χρήση, οπότε όλα μαζί συνετέλεσαν στο να λιώσω λίγο στο ebay και να πάρω ένα :)

Link to comment
Share on other sites

:D Το θέμα δεν είναι ότι τσίμπησα G5... το θέμα είναι ότι είναι σαν καινούριο. :D

Αυτά είναι λιιιίγο πιο σπάνια :p

Δεν έχω βίτσιο με παλιά pc. Απλά το G5 είναι παλιό όνειρο, και στις τιμές που δίνονται πλέον, είναι ξεφτίλα. Χρειαζόμουν και ένα desktop για απλή χρήση, οπότε όλα μαζί συνετέλεσαν στο να λιώσω λίγο στο ebay και να πάρω ένα :)

Ο κολλητος πρεπει να εχει ακομα ενα που δουλευει ρολοι με 2cpu φυσικα αλλα ?

Υδροψυκτο απο το εργοστασιο.;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.