Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν είναι τόσο αποτελεσματικοί όταν φοβούνται για τη θέση τους, φαντάσου πόσο καλύτεροι θα είναι αν φοβούνται για τη ζωή τους! Από δω και πέρα να τους απειλούμε με όπλο.

Μήπως απλά έτυχε να εξυπηρετηθεί από αξιοπρεπείς ανθρώπους; Που παρεμπτιπτόντως είναι πολύ πιθανότερο να είναι στη θέση τους και να εργάζονται λίγες μέρες μετά τις γιορτές από τους επαγγελματίες συνδικαλιστές που κολλάνε αναρρωτικές μέχρι το Φλεβάρη;

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει ιστορια σημερα? :p

Αμ πως....

Σημερα το πρωι αφου σηκωθηκα στις 10 το πρωι με χιλια ζορια (πιανω δουλεια στις 10)

Ετοιμασα ταπερακι με φαι για να παρω μαζι μου στη δουλεια.

Φευγω απ'το σπιτι, χαρουμενος ολα καλα που λενε.

Φτανω στη δουλεια και ανακαλυπτω πως αντι να παρω τη σακουλα με το ταπερ και σοκοφρετα.

Πηρα τη σακουλα με τα σκουπιδια.

Ποιο χαζος σε μαζευει ο μπογιας ενα πραμα... :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Αμ πως....

Σημερα το πρωι αφου σηκωθηκα στις 10 το πρωι με χιλια ζορια (πιανω δουλεια στις 10)

Ετοιμασα ταπερακι με φαι για να παρω μαζι μου στη δουλεια.

Φευγω απ'το σπιτι, χαρουμενος ολα καλα που λενε.

Φτανω στη δουλεια και ανακαλυπτω πως αντι να παρω τη σακουλα με το ταπερ και σοκοφρετα.

Πηρα τη σακουλα με τα σκουπιδια.

Ποιο χαζος σε μαζευει ο μπογιας ενα πραμα... :suicide2:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GsG2TAjaoZM]THE ΚΟΠΑΝΟΙ(1987)-ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΚΑΣΑΣ !!! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το δισεκατομύριο, γιατί είναι 1.000.000.000 (10^9);

Θα καταλάβαινα άμα ήταν 100.000.000

(δισ-εκατο)-μύριο, (100^2)x10.000=10^8

ή 10^12

δισ-(εκατο-μύριο), (100x10.000)^2 = 10^12

ή έεεστω

100x(10.000^2), 100x (10.000^2) = 10^10

αν και θα λεγόταν εκατοδισμύρια.

Κάπου μας το άλλαξαν οι τσάτσοι. Εγώ προτείνω να το γυρίσουμε στη κανονική ορολογία. Ναι χρωστάμε 300δις € οπότε σύμφωνα με τη δικιά τους ορολογία (αν και ούτε αυτή βγάζει νόημα) 30 billion €.

Link to comment
Share on other sites

Αμ πως....

Σημερα το πρωι αφου σηκωθηκα στις 10 το πρωι με χιλια ζορια (πιανω δουλεια στις 10)

Ετοιμασα ταπερακι με φαι για να παρω μαζι μου στη δουλεια.

Φευγω απ'το σπιτι, χαρουμενος ολα καλα που λενε.

Φτανω στη δουλεια και ανακαλυπτω πως αντι να παρω τη σακουλα με το ταπερ και σοκοφρετα.

Πηρα τη σακουλα με τα σκουπιδια.

Ποιο χαζος σε μαζευει ο μπογιας ενα πραμα... :suicide2:

Πως μπέρδεψες ΣΑΚΟΥΛΑΡΑ σκουπιδιών με σακουλίτσα που είχε μέσα ένα τάπερ και σοκοφρέτα;

Link to comment
Share on other sites

/me εχει πεταξει σακουλα με πραγματα αντι για την σακουλα με τα σκουπιδια. Μιση ωρα προσπαθουσα να τα βγαλω απο μεσα (ηταν πρωι και ειχε φρεσκοαδειασει ο καδος).

Ειμουν με ενα φιλο και αντι να πεταξει ενα κουτακι πεταξε το κινητο που ακουγαμε μουσικη εκεινη την ωρα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

χαχα

μηχάνημα Πειραιώς έδωσε απόδειξη σε φίλο μου ότι έκανε ανάληψη και δεν έβγαλε χρήματα :suicide2:

πηρα τηλ επι τοπου στη τραπεζα?γιατι ειναι και μια γνωστη απατη που κανουν με τα ατμ...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπέρδεψες ΣΑΚΟΥΛΑΡΑ σκουπιδιών με σακουλίτσα που είχε μέσα ένα τάπερ και σοκοφρέτα;

Μικρη σακουλα ηταν με φλουδες απο κρεμμυδια κ τετοια. :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω ραντεβού με κοπέλα. Πλυμένος, ντυμένος, έτοιμος.

Βγάζω τα σκουπίδια και καθώς τα πετάω στον κάδο, πετάω και τα κλειδιά της μηχανής... :-O

Ο κάδος γεμάτος, αλλά βρίσκουν δίοδο και πάνε στον πάτο... :hang2:

Προφανώς μπήκα μέσα, άδειασα όλον τον κάδο, τα βρήκα, αλλά έχασα το ραντεβού...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.