Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημερα, καλη εβδομαδα και να μπει και το καλοκαιρι επιτελους.

Με το ρισκο να παρω τη 1η μου καρτα

NSFW

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6l8dbu_zo0A]David Deejay feat. P Jolie & Nonis "Perfect 2" (Official Video) - YouTube[/ame]

tumblr_mdh515vvn51qhv4vyo1_500.png

Link to comment
Share on other sites

....με 80km/h ακατεβατα, στο οποιο καθοτανε συνοδηγος μια γυναικα με ενα τοσο δα μωρoυδακι στην αγκαλια της...

:wall::wall::wall::wall:

Καμία αίσθηση του κινδύνου έτσι...; Κι άμα γίνει καμιά στραβή και φύγει το μωρό από το παρπρίζ, θα φταίει πάντα ο άλλος... Ζώα... :whip:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ξεχάσω όταν πριν από περίπου 1 χρόνο έπρεπε να πείσω και τα δύο σόγια (το δικό μου και της γυναίκας μου) ότι το νεογέννητο μωράκι μας θα επέστρεφε από την Αθήνα στο Άργος μόνο δεμένο με την ζώνη του στο καθισματάκι του αυτοκινήτου (το οποίο φυσικά ήταν κατάλληλο για νεογέννητα).

Link to comment
Share on other sites

Είδα κάτι αντίστοιχο σήμερα στο δρόμο..

Μάνα οδηγούσε και το 3χρονο στο μπροστινό κάθισμα, αλώνιζε άδετο...

In fact, τη στιγμή που το είδα δεν ήταν καν στο κάθισμα, όρθιο στο πάτωμα και γυρισμένο ανάποδα να κοιτούσε το κάθισμα του συνοδηγού... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Μπαμπάς με το πεντάχρονο στα πόδια του στη θέση του οδηγού. Το πιτσιρίκι έχει τα χέρια στο τιμόνι (το αυτοκίνητο σε κίνηση) και στρίβει δεξιά-αριστερά με αποτέλεσμα το αυτοκίνητο να κάνει μικρά σλάλομ καταλαμβάνοντας χώρο και από τις 2 λωρίδες.

Στο διπλανό κάθισμα, μαμά με το δίχρονο στα πόδια της. Και τα δύο μπροστινά παράθυρα ορθάνοιχτα, κανείς με ζώνη.

What could go wrong... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορει να μου εξηγήσει κάποιος για ποιο λόγο μεταφέρθηκε φέτος η αργία της πρωτομαγιάς ;

Γιατί οι γυναίκες μας θα εξαφανίσουν το δώρο (που δε θα πάρουν) μέσα στη μεγάλη εβδομάδα. Οπότε, μια αργία Μεγάλη Τετάρτη είναι ζημιογόνα για τα μαγαζιά...

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από αυτά δεν χρειάζεται ρε Κώστα.

Απλά αυτός που γουστάρει να τον κυβερνάνε κάποιοι που δεν εξέλεξε κανένας, έχει γονίδια δούλου και είναι για λύπηση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.