Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πας εφορία, τους ζητάς το χαρτί που λέει ο jpavly (ότι δεν είσαι υπόχρεος φορολογικής δήλωσης μπλα μπλά), πες τους για τον ΟΑΕΔ είναι, ξέρουν αυτοί. Μετά τράβα στον ΟΑΕΔ, αφού φροντίσεις να έχεις το ΑΜΚΑ μαζί σου. Άμα δεν έχεις, τράβα βγάλε στα ΚΕΠ, 2 λεπτά δουλειά είναι. Στον ΟΑΕΔ μετά θα σου δώσουν καρτελάκι, κ κάθε 3μηνο θα το ανανεώνεις. Που σου εύχομαι να μη χρειαστεί αλλά έτσι όπως έχουν τα πράγματα...

short story, εφαγα Χ. Ηθελαν και βιβλιαριο υγειας (για να δουνε αν ειμαι φοιτητης :suicide:)... κατι που δεν εγραφε ουτε στο site τους ουτε πουθενα... και το οποιο δεν ειχα μαζι μου εκεινη την στιγμη. Τεσπα, απο βδομαδα παλι.

Link to comment
Share on other sites

Στείλανε στο πατρικό μου "έκτακτη" (που μάλλον έπρεπε να την είχαν στείλει μερικά χρόνια πριν) εισφορά σπιτιού-ακινήτου (κάτι τέτοιο, δεν ξέρω ακριβώς) κοντά στο χιλιάρικο.......

Link to comment
Share on other sites

Μας φτιάξαν στο γραφείο που με *8 παίρνεις την γραμμή σε οποιο και αν χτυπάει... και σκεφτόμουνα πως κάθομαι που κάθομαι όλη μέρα, τώρα δεν θα σηκώνομαι καθόλου...

...και μετά θυμήθηκα πως πριν, απλά τα άφηνα τα τηλεφωνα να χτυπάνε επειδή βαριόμουν να σηκωθώ XD

Link to comment
Share on other sites

901-00040 HellermannTyton | 3mm PVC Sleeving 100m Green/Yellow | 416-420 | Καλώς ήλθατε στην RS Online

Tα έχει δοκιμάσει κανείς?pvc ποιά η διαφορά?

Τα ξέθαψα απο θεμα..

Η διαφορα είναι στο 42.

αλλα άμα διαλέξεις να πάρεις το 7, τότε ίσος να βολέψει και το 4

Link to comment
Share on other sites

μύγα ξύγκι

"Πράξη επιβολής εισφοράς σε χρήμα που αφορά την ιδιοκτησία ..."

"Αντίγραφο 1/2008 πρακτικού ..."

τμήμα: τοπογραφικών-πολεοδομικών εφαρμογών και απαλλοτριώσεων.

Από ότι μου είπαν οι δικοί μου, το έστειλαν/θα στείλουν και σε άλλους στις γύρω περιοχές. Μου κάνει τρομερή εντύπωση που το στέλνουν 5 χρόνια μετά

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια :p η Περιοχή σας εντάχθηκε ή είναι σε διαδικασία ένταξης στο σχέδιο πόλης. Όταν γίνεται αυτό, όλοι συνεισφέρουν σε κάτι (εισφορά σε Γή και χρήμα). Ανάλογα με το σχέδιο πόλης (πχ τι έκταση παίρνει ο δρόμος απ το κάθε χωράφι) ο κάθε ιδιοκτήτης συνεισφέρει είτε σε Γή είτε σε χρήμα, ή λίγο κι απ τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.