Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κουράγιο, Παντελή, πολύ λυπήθηκα που διάβασα τέτοια νέα...:(

Η ψυχολογία παίζει τεράστιο ρόλο και αν καταφέρετε να είστε αισιόδοξοι, είμαι σίγουρος ότι θα αντέξει πολύ πάνω από χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα να γράψω τον πόνο μου ( και τα διαόλια μου) που θα πληρωθώ μετά το Πάσχα γιατί ο αφεντικός έτσι αποφάσισε και είδα τα τελευταία μηνύματα.... κουράγιο παλικάρι μου... και όσα χρόνια !μακάρι! απομείνουν τελικά να είναι γεμάτα οικογενειακές ευτυχισμένες στιγμές!!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που έτυχα να τον δω από κοντά μου φάνηκε σωστός και τίμιος άνθρωπος, σαν τον filthy. Και τώρα αποδημεί. Έτσι είναι αυτά. Καλοί κακοί, η κακιά αρρώστια δε κάνει επιλογές.

Παντελή όταν το μάθει, φρόντισε όσο μπορείς να καταλάβει, ότι ναι μεν φεύγει, αλλά δε διαλύεται τίποτα, ό,τι έχτισε θα συνεχιστεί από συγγενείς και παιδιά. Να φύγει ήσυχος και ήρεμος.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που έτυχα να τον δω από κοντά μου φάνηκε σωστός και τίμιος άνθρωπος, σαν τον filthy. Και τώρα αποδημεί. Έτσι είναι αυτά. Καλοί κακοί, η κακιά αρρώστια δε κάνει επιλογές.

Παντελή όταν το μάθει, φρόντισε όσο μπορείς να καταλάβει, ότι ναι μεν φεύγει, αλλά δε διαλύεται τίποτα, ό,τι έχτισε θα συνεχιστεί από συγγενείς και παιδιά. Να φύγει ήσυχος και ήρεμος.

σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια......

Link to comment
Share on other sites

τελικά ο καρκίνος του πατέρα μου είναι άσχημα... έχει εξαπλωθεί παντού και είναι σε προχωρημένο στάδιο.... έδωσαν λιγότερο απο χρόνο

Ούτε κουράγιο ούτε ψυχραιμία ούτε τίποτα. Αυτά είναι αυθόρμητα και ότι να σου πουν δεν αλλάζεις συμπεριφορά.

Έχεις όμως υποχρέωση να προσπαθήσεις να ανακαλύψεις τα σφάλματα που έκανε ο πατέρας σου ούτος ώστε να μην τα επαναλάβεις . Αυτό που έπαθε να σε διδάξει κάτι. Αν καταφέρεις και περάσεις την ηλικία του χωρίς να αρρωστήσεις, με την βοήθεια του έχεις κερδίσει μια μάχη για την οικογένεια σας

Link to comment
Share on other sites

Πάω να αγοράσω 2 σετ επιγονατίδες/επιαγκωνίδες/γάντια ποδηλάτου για μικρά παιδιά, ενω πριν έχω ρίξει μια γρήγορη ματιά στο amazon. Πήγα σε 3 μαγαζιά.

ΠΛΗΡΗΣ απαγοήτευση. 25 ευρώ η χαμηλότερη τιμή μόνο για επιγονατίδες και 20 ευρώ για επιαγκονίδες, 10 ευρώ για γάντια. 55ευρώ το σετ x2 = 110E. Με παζάρι άντε να έπεφτε στα 90. Μιλάμε για κινεζιές με cartouns κλπ επάνω.

στο amazon τα βρίσκω τα 2 σετ + 1 ρυθμιζόμενο σταντ 26 λίρες, κάτι παραπάνω από 30Ε.

:TD: :TD: :(

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.