Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δε βρίσκω κάτι σχετικό στα forum

Μπας και ασχολείται κανένας με τρέξιμο να προτείνει κανά καλό διάδρομο γυμναστικής?

Εγω θα σου πρότεινα να ...τρεξεις εξω (ο διαδρομος μπορει να σου προκαλεσει μικρους τραυματισμους) ή να αγοράσεις καποιο στατικό ποδήλατο

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ υποστηρίζω το έξω, αλλά φαντάζομαι είναι πιο πιθανό να τραυματιστείς τρέχοντας πάνω στο τσιμέντο και την άσφαλτο (ακόμη και χωρίς να σε πατήσει αυτοκίνητο) παρά πάνω σε μια ταινία ελαστικού με ανάρτηση.

Επειδή δεν το ξέρω το άθλημα, θα πήγαινα σε κανένα μαγαζί να ρωτήσω πρώτα. Τουλάχιστον να ξέρεις τις διαφορές. Αποκλείεται να είναι μόνο ταχύτητα/κλίση αυτό που πληρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε βόλτα τα σκυλιά κάθε μέρα και περνάμε από ένα σπίτι που έχει αισθητήρα κίνησης και αυτόματο προβολέα... Το φώς είναι τόσο δυνατό που κάθε φορά που περνάμε νομίζω ότι μας απαγάγουν εξωγήινοι... :alien:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.