Jump to content




DJD

Recommended Posts

"βγάλε" μια φήμη για αυτές!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Μαλακισμένες εταιρείες διοδίων.........γίνεται το παρμπρίζ λες και έχει συλλογή με πομποδέκτες(ένα πράγμα ίδιο με το κολάζ των τελών κυκλοφορίας κ' ασφαλιστηρια)

Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις καταπολέμησης των ρουφιάνων/σπιούνων/κουτσομπόληδων (γένους θηλυκού) του γραφείου... :/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ψαχνεις να βρεις ποια ειναι ή πως θα σταματησει?

Για το 1ο πες της κατι μοναδικό και προσωπικά και μεριμενε λιγες μερες να δεις αν μαθευτει. :p

repeat σε ολες

...

profit

Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω! :p τι εκανες? να τους το κανω αμα ειναι xD

Φορητοτητα στη forthnet για να βαλω 3play

αν δεν ειχα δωσει το 50αρικο για αποκωδικοποιητη παιζει να καθομουν

εαν εχει περασει ο 1 χρονος του συμβολαιου,παρε πες τους οτι σε φιλο μου δωσατε ταμπλετ.

δωστε αλλιως φευγω

Link to comment
Share on other sites

Λίστα αγορών

1) ΟΤΕ 30άρα

2) jumbo για κάτι ψιλά

3) Κρέμα ημέρας

4) Γαλάκτωμα σώματος

5) Αφρόλουτρο

6) Οδοντόκρεμα

και τέλος κάτι που δε βρίσκω όπου και να έψαξα

7) Ενα μετρητής βλακείας. Που τον βρίσκω οεο και σε τι τιμές παίζουν ξέρουμε; :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Λίστα αγορών

1) ΟΤΕ 30άρα

2) jumbo για κάτι ψιλά

3) Κρέμα ημέρας

4) Γαλάκτωμα σώματος

5) Αφρόλουτρο

6) Οδοντόκρεμα

και τέλος κάτι που δε βρίσκω όπου και να έψαξα

7) Ενα μετρητής βλακείας. Που τον βρίσκω οεο και σε τι τιμές παίζουν ξέρουμε; :mobile1:

1) OTEShop

2) Jumbo για: ψιλά, κρέμα ημέρας, γαλάκτωμα σώματος, αφρόλουτρο, οδοντόκρεμα, όλα σε πχιότητα τσέρνομπιλ. Παίζει να βρεις και μετρητή βλακείας :p

Link to comment
Share on other sites

ΕΊΔΑ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rant:

ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!! ΤΙ ΑΗΔΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ?????????????????????:bad:

ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o

Don't panic woman...το θέμα είναι να τις σκοτώνεις με στυλ, διάβασε να μαθαίνεις.:p

"Η κατσαριδούλα που αναποφάσιστα περπατά πάνω στην κουβέρτα μου θυμίζει πως δεν είμαι στις φυλακές για να σωφρονιστώ, αλλά για να τιμωρηθώ. Με το τελευταίο τεύχος της Vogue τη σπρώχνω από την κουβέρτα. Αλλά μια κατσαρίδα που περπατάει πλάι μου στον τοίχο δεν γλιτώνει. Κλατς! Η Vogue την σκότωσε… Γυρίζω πλάγια στον τοίχο. Κουλουριάζομαι και κλαίω. Ήμουν ο Λάκης Γαβαλάς της μόδας και του γκλάμουρ…"

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΦΥΛΑΚΗΣ: Ο Γαβαλάς σκοτώνει κατσαρίδες με τη Vogue | tsantiri

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο δυστυχώς. . Και γίνεται και ξεδιάντρωπα μες την μούρη μου. IQ ραδικιού

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

κάθε φορά που το κάνουν αμόλα μία ύπουλη και βρομερή. Όταν αηδιάσουν κάνε τον αδιάφορο όπως αυτές :D

Link to comment
Share on other sites

Λίστα αγορών

1) ΟΤΕ 30άρα

2) jumbo για κάτι ψιλά

3) Κρέμα ημέρας

4) Γαλάκτωμα σώματος

5) Αφρόλουτρο

6) Οδοντόκρεμα

και τέλος κάτι που δε βρίσκω όπου και να έψαξα

7) Ενα μετρητής βλακείας. Που τον βρίσκω οεο και σε τι τιμές παίζουν ξέρουμε; :mobile1:

Άσε τις λίστες και πες μας με την κατσαρίδα τι έκανες.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα μέχρι να φάω το βρίσιμο, να διαβάσω το δούλεμα απο τον Κοπρίτη και τους υπόλοιπους, είχε εξαφανιστεί. Εύχομαι να πάει στον αγύριστο και να μη τη ξαναδώ μπροστά μου :X:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα μέχρι να φάω το βρίσιμο, να διαβάσω το δούλεμα απο τον Κοπρίτη και τους υπόλοιπους, είχε εξαφανιστεί. Εύχομαι να πάει στον αγύριστο και να μη τη ξαναδώ μπροστά μου :X:

Καλά.. πήγε τώρα να δώσει σήμα στις φίλες της "Καλό σπίτι, κανένας κίνδυνος, ελάτε".

Βάλε και ένα Baygon στην λίστα, να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα βρε ότι είμαι κατά είπα ότι δεν χρησιμοποιώ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως και ατομική βόμβα θα ρίξω στο σπίτι για να μη ξαναδω κατσαρίδα :shout:(λένε ότι θα γλυτώσουν σε πυρηνικό πόλεμο, οπότε μάλλον ατυχές το σχήμα λόγου :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα βρε ότι είμαι κατά είπα ότι δεν χρησιμοποιώ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως και ατομική βόμβα θα ρίξω στο σπίτι για να μη ξαναδω κατσαρίδα :shout:(λένε ότι θα γλυτώσουν σε πυρηνικό πόλεμο, οπότε μάλλον ατυχές το σχήμα λόγου :p)

Είναι ανθεκτικές στην ακτινοβολία, για αυτό θα "γλυτώσουν". Τίποτα δεν επιβιώνει "κοντά" σε μια πυρηνική έκρηξη.

Link to comment
Share on other sites

ποιο baygon? Συνεργείο κάλεσα. Ερχεται Παρασκευή :woot:

Εύχομαι μέχρι τότε να μη δω ούτε αυτή αλλά ούτε τις κολλητές της!!!!!

Καλά έκανες και κάλεσες συνεργείο διότι η συγκεκριμένη κατσαρίδα που έχασες πάει να φωλιάσει κ σε λίγο καιρό θα έχεις τα κοπέλια της για παρέα....:haha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.