Jump to content




DJD

Recommended Posts

πάντως οι δικοί μου δεν πήραν χαμπάρι. Και άντε εκείνοι να το καταλάβω, βλέπανε το ματς. Ο κοπρίτης πως δεν πήρε χαμπάρι τίποτα; εδώ ακούει τα πυροτεχνήματα στα 10χλμ από το σπίτι, αλλά χθες τπτ;

επειδή τώρα ξύπνησα υπάρχει κάποια πιο αξιόπιστη πηγή από τα τοπικά "ειδησεογραφικά" μπλογκζ;

σορρυ

ηταν δυσκολη μερα χθες κι ειχα πεσει ξερος απο νωρις...

Link to comment
Share on other sites

σορρυ

ηταν δυσκολη μερα χθες κι ειχα πεσει ξερος απο νωρις...

:rofl:

με μικρό "κ" το έγραψα, δεν εννοούσα εσένα :p

ούτε στην τρύπα δεν το πήγε το τελευταίο κορδόνια-σπαμθρεαντ,μα όλη την ώρα πάνω από το οφτοπικ είσαι ρε μάστορα; :spell:

κρίμας και ήθελα ένα λαχανί ζευγάρι :p

σου στέλνω λογαριασμό paypal να καταθέσεις ότι προαιρείσαι, και ανάλογα με το ποσό θα σου δώσω μέρος ή ολόκληρο το λινκ. Τόσα θα γλυτώσεις από τα μεταφορικά από κίνα :p

Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι επιγραφές με σπρέι στους τοίχους;;;
Τα κομματικά περίπτερα δεν βλέπω και ανησυχώ.

Tα είχα πλάτη.

μάλλον δεν έχουν ελευθερία σκέψης, αυτό είναι

Ελευθερία σκέψης έχουν όλοι οι άνθρωποι σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου, κάποιοι εδώ μέσα δεν την αξιοποιούν αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Μάλλον αναφέρεσαι στην ελευθερία διακίνησης ιδεών.

Τώρα αν θεωρείς ότι νεολαία που δεν ασχολείται με την πολιτική, που ψηφίζει ότι άκουσε από τους γονείς του και που βγαίνει μια φορά τον χρόνο και πίνει τα πάντα επειδή έχει γενέθλια ο Βασιλιάς, είναι καλή και ωραία τότε πάω πάσο..

Link to comment
Share on other sites

Tα είχα πλάτη.

Ελευθερία σκέψης έχουν όλοι οι άνθρωποι σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου, κάποιοι εδώ μέσα δεν την αξιοποιούν αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Μάλλον αναφέρεσαι στην ελευθερία διακίνησης ιδεών.

Τώρα αν θεωρείς ότι νεολαία που δεν ασχολείται με την πολιτική, που ψηφίζει ότι άκουσε από τους γονείς του και που βγαίνει μια φορά τον χρόνο και πίνει τα πάντα επειδή έχει γενέθλια ο Βασιλιάς, είναι καλή και ωραία τότε πάω πάσο..

Αν έτσι πας πάσο, δε θέλω να δω να παίζεις τα ρέστα σου. Δεν είναι κακό να δέχεσαι λίγη καλοπροαίρετη χιουμοριστική κριτική. Στη θέση σου δε θα ήμουν τόσο ευέξαπτος. Ή μήπως δεν έχεις γνωρίσει συναδέλφους σου που θεωρούν ότι εντάσσονται στον ίδιο πολιτικό χώρο με σένα και επί χρόνια βιάζουν το ελληνικό Πανεπιστήμιο;

Αυτοί κι αν έχουν "ελευθερία σκέψης"...

Link to comment
Share on other sites

Tα είχα πλάτη.

Ελευθερία σκέψης έχουν όλοι οι άνθρωποι σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου, κάποιοι εδώ μέσα δεν την αξιοποιούν αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Μάλλον αναφέρεσαι στην ελευθερία διακίνησης ιδεών.

Τώρα αν θεωρείς ότι νεολαία που δεν ασχολείται με την πολιτική, που ψηφίζει ότι άκουσε από τους γονείς του και που βγαίνει μια φορά τον χρόνο και πίνει τα πάντα επειδή έχει γενέθλια ο Βασιλιάς, είναι καλή και ωραία τότε πάω πάσο..

it was a ******* joke, ξεκόλλα

Link to comment
Share on other sites

Αν έτσι πας πάσο, δε θέλω να δω να παίζεις τα ρέστα σου. Δεν είναι κακό να δέχεσαι λίγη καλοπροαίρετη χιουμοριστική κριτική. Στη θέση σου δε θα ήμουν τόσο ευέξαπτος. Ή μήπως δεν έχεις γνωρίσει συναδέλφους σου που θεωρούν ότι εντάσσονται στον ίδιο πολιτικό χώρο με σένα και επί χρόνια βιάζουν το ελληνικό Πανεπιστήμιο;

Αυτοί κι αν έχουν "ελευθερία σκέψης"...

it was a ******* joke, ξεκόλλα

Ήταν αστείο την πρώτη φορά που έγραψα/έβαλα κάτι από την σχολή εδώ, ήταν λιγότερο αστείο την δευτερη φορά, πλέον δεν είναι καθόλου αστείο...

Όσο για το ποιος βιάζει το ελληνικό πανεπιστήμιο επί χρόνια, άστο, μας τα είπαν άλλοι... Το πως είναι βιασμός να βάζεις 2 αφίσες, αλλά δεν είναι βιασμός να κόβεις χρήματα από την παιδεία κάθε χρόνο και να απολύεις υπαλλήλους και καθηγητές δεν θα το καταλάβω ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

fyi, Στο βιασμό συμμετέχουν και οι άμεσα εμπλεκόμενοι (βιαστής, βιαζόμενος) αλλά και όσοι παίρνουν μάτι.

Μωρέ ναι, αλλά τι αντιμετωπίζεις πρώτα? Τον βιαζόμενο? τον βιαστή? ή τους ματάκηδες?

Στην Ελλάδα καλά καλά δεν έχουν αποφασίσει να σταματήσουν τον βιασμό.. Το αντίθετο.. Του δίνουν βιάγκρα

Link to comment
Share on other sites

Ήταν αστείο την πρώτη φορά που έγραψα/έβαλα κάτι από την σχολή εδώ, ήταν λιγότερο αστείο την δευτερη φορά, πλέον δεν είναι καθόλου αστείο...

Όσο για το ποιος βιάζει το ελληνικό πανεπιστήμιο επί χρόνια, άστο, μας τα είπαν άλλοι... Το πως είναι βιασμός να βάζεις 2 αφίσες, αλλά δεν είναι βιασμός να κόβεις χρήματα από την παιδεία κάθε χρόνο και να απολύεις υπαλλήλους και καθηγητές δεν θα το καταλάβω ποτέ.

Με δουλεύεις; Αν δεν αντέχεις τα σχόλια, μην ανεβάζεις φωτογραφίες. :spell:

Αλλά τι να πω τώρα που έμαθα ότι φοιτητές ανταγωνίζονται τους Υπουργούς Παιδείας για το ποιος θα κάνει περισσότερο κακό στο Πανεπιστήμιο και γω διάλεξα πλευρά χωρίς να το καταλάβω; :hehe:

Α, και που 'σαι; Αυτό με τις δυο αφίσες μπορείς να το λες μόνο όσους δεν έχουν δει από μέσα το Πανεπιστήμιο όπου φοίτησες. :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ρεεεεε ΕΞΩ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ!!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ!

Απλά δημιουργούν πελατειακές σχέσεις με καθηγητές/φοιτητές και τότε αρχίσει και δημιουργείται ο βούρκος! Πιο κάθετος δε μπορώ να είμαι!

Και κάτι ακόμα. Ήμουν μέλος επειδή νόμιζα ότι κάνουμε κάτι καλό.

Ε ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ αλλά ΕΝΝΙΑ ΚΑΚΑ γίνονται στο παρασκήνιο!

ήμουν μέλος παράταξης κ τα έχω δει κι από μέσα όσα λέω.. από πολύ μέσα:o

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Ρεεεεε ΕΞΩ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ!!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ!

Απλά δημιουργούν πελατειακές σχέσεις με καθηγητές/φοιτητές και τότε αρχίσει και δημιουργείται ο βούρκος! Πιο κάθετος δε μπορώ να είμαι!

Και κάτι ακόμα. Ήμουν μέλος επειδή νόμιζα ότι κάνουμε κάτι καλό.

Ε ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ αλλά ΕΝΝΙΑ ΚΑΚΑ γίνονται στο παρασκήνιο!

ήμουν μέλος παράταξης κ τα έχω δει κι από μέσα όσα λέω.. από πολύ μέσα:o

ο μόνος αποδεκτός για μένα λόγος ( εγώ ούτε το έκανα ούτε θα το έκανα ποτέ μου αλλα λέμε τώρα) για να ενταχθείς σε πανεπιστιμιακή παράταξη είναι για τις γκόμενες

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα το έκανα αλλά αν το κάνει άλλος το καταλαβαίνω περισσότερο απο τους υπόλοιπους λόγους που το μπαίνουν ( για να περνάνε χωρίς κόπο, για να νομίζουν ότι μαμάνε και δέρνουν κτλ κτλ )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.