Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχα κάτι σημαντικές δουλειές να κάνω.

Άνοιξα το 2048 και τελικά διαπίστωσα ότι δεν ήταν τόσο σημαντικές.

Edit:

Τελικά η ζημιά ήταν μεγαλύτερη από ότι περίμενα. Τα tabs στον browser, τα βλέπω σαν κουτάκια που πρέπει να πατήσω αριστερά-δεξιά για να τα προσθέσω....

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Σέρνεται και σε κανεναν άλλον το adsl της Wind σήμερα ή μόνο σε εμένα έδειξε προτίμηση ; :rant:

(κατα Μοσχάτο μεριά κυρίως)

κι έψαχνα το θέμα του internet να μπω να χώσω τώρα!

Μπήκα speedtest.net κι είδα πως με οποιονδήποτε server εξωτερικού, δε μπορώ να πιάσω ΟΥΤΕ 1 mbps :rant:

Link to comment
Share on other sites

Re: 2048

Πάει κι αυτό... Το 2048 το έπιασα και τις 2 φορές λίγο πάνω από τους 20000 πόντους. Η πιο αποτελεσματική στρατηγική που βρήκα είναι να αποφεύγεις σχεδόν εντελώς μια κατεύθυνση, ώστε να μην μπαίνουν μικρά νούμερα εκεί που συγκεντρώνεις τα μεγαλύτερα. Επίσης, είναι σημαντικότερο να ελαχιστοποιείς κατά προτεραιότητα τα 2-4, παρά να αθροίζεις τα 32-64-128 σε μεγαλύτερα. Εκεί την πάταγα στην αρχή.

Παρεμπιπτόντως, χρειάζεται undo. 1 βλακεία από κεκτημένη ταχύτητα σου καταπίνει 20' από τη ζωή σου...

Σκέτο cheat code η εν λόγω στρατηγική. Απλή και αποτελεσματική. Κατέστρεψε το εν λόγω παιχνίδι :p μιας και πλέον είναι σχετικά εύκολο να πας στο 2048 και μάλλον βαρετό να πας ποιο πάνω. Πριν και ακολουθώντας την στρατηγική "τυφλοσούρτη" αν χτύπαγα 512 άνοιγα σαμπάνιες.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις απο Ηράκλειο Αττικής ή καποια περιοχη σχετικα κοντινη να μας πει αν έφτιαξε ή wind το ίντερνετ? Να ξέρω τι να περιμενω δλδ.

(Εσύ απο το μοσχάτο ακούς?)

Στάλθηκε από το V972 Core4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό είχατε να ακούσετε ότι πόνεσε η μέση από σήκωμα μόνιτορ υπολογιστή; Ε, το έπαθα σήμερα. Σήκωσα το μόνιτορ του υπολογιστή μου να το βάλω στην άκρη και παραλίγο να πάθω λουμπάγκο!

Βρήκα ευκαιρία που έφυγε ο μικρός για φαντάρος και του βούτηξα τη SAMSUNG P2450 του.:whistling

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό είχατε να ακούσετε ότι πόνεσε η μέση από σήκωμα μόνιτορ υπολογιστή; Ε, το έπαθα σήμερα. Σήκωσα το μόνιτορ του υπολογιστή μου να το βάλω στην άκρη και παραλίγο να πάθω λουμπάγκο!

Βρήκα ευκαιρία που έφυγε ο μικρός για φαντάρος και του βούτηξα τη SAMSUNG P2450 του.:whistling

ελπίζω CRT αλλιός είσαι παπούς :p

Link to comment
Share on other sites

CRT και βαρβάτη μάλιστα, 19'αρα EIZO με επίπεδη οθόνη trinitron.

Α, και ψιτ, παιδί, πού 'σαι; Ο παππούς γράφεται με 2 πι.

Βέβαια το πρόβλημα δεν ήταν το βάρος αυτό καθ' αυτό ως απόλυτη τιμή, αλλά η ροπή στρέψης που αυτό άσκησε στη μέση, όντας στο άκρο των τεντωμένων μου χεριών, σε συνδυασμό με την ελαφρά προς τα εμπρός κλίση για να τη φτάσω.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Σκέτο cheat code η εν λόγω στρατηγική. Απλή και αποτελεσματική. Κατέστρεψε το εν λόγω παιχνίδι :p μιας και πλέον είναι σχετικά εύκολο να πας στο 2048 και μάλλον βαρετό να πας ποιο πάνω. Πριν και ακολουθώντας την στρατηγική "τυφλοσούρτη" αν χτύπαγα 512 άνοιγα σαμπάνιες.

Δεν πάει παραπάνω, τερματίζει. Και κάπως έτσι εξασφάλισα από χθες ότι γλύτωσα το Σ/Κ μου, (και καλά) για να δουλέψω. :p

Link to comment
Share on other sites

CRT και βαρβάτη μάλιστα, 19'αρα EIZO με επίπεδη οθόνη trinitron.

Α, και ψιτ, παιδί, πού 'σαι; Ο παππούς γράφεται με 2 πι.

Βέβαια το πρόβλημα δεν ήταν το βάρος αυτό καθ' αυτό ως απόλυτη τιμή, αλλά η ροπή στρέψης που αυτό άσκησε στη μέση, όντας στο άκρο των τεντωμένων μου χεριών, σε συνδυασμό με την ελαφρά προς τα εμπρός κλίση για να τη φτάσω.

Δεν έρχεσαι και από το σπίτι μου...έχω μία 19ρα LG σε ψηλό ντουλάπι και μου πιάνει χώρο...

(...και μία 32ρα χαλασμένη CRT στο σαλόνι...)

Link to comment
Share on other sites

CRT και βαρβάτη μάλιστα, 19'αρα EIZO με επίπεδη οθόνη trinitron.

Α, και ψιτ, παιδί, πού 'σαι; Ο παππούς γράφεται με 2 πι.

Βέβαια το πρόβλημα δεν ήταν το βάρος αυτό καθ' αυτό ως απόλυτη τιμή, αλλά η ροπή στρέψης που αυτό άσκησε στη μέση, όντας στο άκρο των τεντωμένων μου χεριών, σε συνδυασμό με την ελαφρά προς τα εμπρός κλίση για να τη φτάσω.

γιατί έχεις ακόμα crt καλέ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.