Jump to content




DJD

Recommended Posts

linuxinatrashcan-11506.png

Linux in a trashcan!

:jester: :jester:

Οι άλλοι 23 πυρήνες που κάθονται νομίζω είναι μεγαλύτερο θέμα :p
"α! για να δω το htop...1ος 2ος ..9ος πυρινας :hmm: " -> "dafuq! :drool:"

Ωραιος :upside: εβαλες καμια numbercrunch εφαρμογή ?

Link to comment
Share on other sites

htop. Αν εννοείς τι ρουφάει όλο το core0, δεν ξέρω. Δεν παίζει τέλεια ακόμα, αλλά παίζει :D:D:D Και αφού παίζουν οι κάρτες κομπλέ, όλα τα άλλα είναι λεπτομέριες που θα στρώσουν.

Done! Όλα τα θεματάκια λύθηκαν. Πλέον μπορώ να πω ότι έχω proper linux στο νέο Mac Pro. Και φυσικά από Δευτέρα θα γίνει το νέο μου μόνιμο μηχάνημα :D

Α και ξέχασα το σημαντικότερο. Κυριολεκτικά ΠΕΤΑΕΙ το λινουξάκι, έχω δει τραγικές διαφορές επίδοσης.

:jester: :jester:

Link to comment
Share on other sites

Done! Όλα τα θεματάκια λύθηκαν. Πλέον μπορώ να πω ότι έχω proper linux στο νέο Mac Pro. Και φυσικά από Δευτέρα θα γίνει το νέο μου μόνιμο μηχάνημα :D

Α και ξέχασα το σημαντικότερο. Κυριολεκτικά ΠΕΤΑΕΙ το λινουξάκι, έχω δει τραγικές διαφορές επίδοσης.

:jester: :jester:

Βάλε win 8.1 ρε και άσε τα λινούξια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε ένα Mac είναι τα του βάλεις windows :triniti:

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] λέω να μπανάρουμε όποιον κάνει like στο post της karmen, ψήνεσαι?

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε ένα Mac είναι τα του βάλεις windows :triniti:

Χμμ, δεν θέλεις να μάθεις τι έχω κάνει αρκετές φορές στη δουλειά... ακόμα και στα τελευταία μοντέλα :whistling

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω στη λεβεντογενα ( :hehe:) Κρητη το ενιωσα ελαχιστα 5 δευτερολεπτα και αρκετα ασθενης , μιλαγα με τη μανα μου εκεινη την ωρα που καθονταν στο καναπε και μου το ειπε αλλιως δεν, ταλαντωθηκε λιγακι και το φως του ταβανιου μου.

Τι λετε θα σκασει κανα yellowstone και θα κλαίμε? :nada:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα σήμερα στο γραφείο όλο χαρά και όρεξη να εργαστώ και οι servers της εταιρίας που συνδεόμαστε, κάνουν συντήρηση....

Το ήξερε ο υπεύθυνος, αλλά δεν ήξερε ότι και το δικό μου τμήμα συνδέεται στους συγκεκριμένους servers, οπότε δουλειά γιοκ...

:whip:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.