Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από Σεπτέμβριο μέχρι τώρα πέρασα 16 μαθήματα, ανέβασα τον μ.ο από 6.65 σε 7.34 και δεν πέρασα κανένα με αντιγραφή! Καλό καλοκαίρι :banging:

Εσύ σταμάτησες:

το internet

τα anime

το σεξ

το WoW/dota/diablo/LoL

τους καφέδες

ή πολύ απλά στον χώρο τον μελετηρών σπουδαστών βρήκες ένα απίστευτο γκομενάκι που δεν ήθελες να χάσεις.

Το wow/dota/diablo/LoL είναι έτσι?

Κυκλοφόρησαν και βίντεο από τα σχετικά event....

Καλημέρα. Το inbox μου είναι άδειο.

Link to comment
Share on other sites

Guys βλέπετε πως με εκβιάζει ο αστρογατος?

Φανταστείτε τώρα να έχετε τον τέτοιον (εκβιαστή) αστρογατο

στο νερό

στο φαγητό

στις τηλεπικοινωνίες

στην ενέργεια

στον τουρισμό

στα εργοστάσια

γενικά παντού

Το φαντάζεστε? Τέλεια! Μόλις καταλάβατε τι σημαίνει κρατική διαχείριση στα πάντα. Εσείς δεν έχετε άλλη επιλογή από το να ενδώσετε στους εκβιασμούς ενώ ο εκβιαστής απολαμβάνει άσυλο.

Επίσης το γεγονός ότι τώρα μπορώ να πάω σε άλλο forum και ο αστρογατος να μου αερίσει τα τέτοια*, είναι αποτέλεσμα "ιδιωτικοποιήσεων".

Να συνεχίσω τον συλλογισμό σου?

Μόνο εσύ γκρινιάζεις για τα πμς, μια περιθωριακή συντεχνία που μας σπάει τα νεύρα με την άλογη γκρίνια σου. Όλοι τα ίδια πμς έχουμε, κανείς μας δεν γκρινιάζει.

Εγώ προτείνω να αρχίσουμε όλοι να σε κράζουμε γιατί ενώ έχεις τόσα πμς μόνιμα και δωρεάν, κάνεις την δική μας περιήγηση στον Λάμπη δύσκολη...

Αν θέλεις να στα αερισει ο γάτος, φύγε, πάνε αλλού, όπου θα απολαύσεις είτε χειρότερη υπηρεσία, είτε θα πρέπει να τα σκας...

Και μόλις είδες πως είναι να σε βρίζουν και να σε προσβάλλουν όταν διεκδικείς τα νόμιμα δικαιώματά σου.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να συνεχίσω τον συλλογισμό σου?

Μόνο εσύ γκρινιάζεις για τα πμς, μια περιθωριακή συντεχνία που μας σπάει τα νεύρα με την άλογη γκρίνια σου. Όλοι τα ίδια πμς έχουμε, κανείς μας δεν γκρινιάζει.

Εγώ προτείνω να αρχίσουμε όλοι να σε κράζουμε γιατί ενώ έχεις τόσα πμς μόνιμα και δωρεάν, κάνεις την δική μας περιήγηση στον Λάμπη δύσκολη...

Αν θέλεις να στα αερισει ο γάτος, φύγε, πάνε αλλού, όπου θα απολαύσεις είτε χειρότερη υπηρεσία, είτε θα πρέπει να τα σκας...

Και μόλις είδες πως είναι να σε βρίζουν και να σε προσβάλλουν όταν διεκδικείς τα νόμιμα δικαιώματά προνόμιά σου.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Στο έκανα fixed.

Μεγάλο παιδί είσαι. Master κάνεις. Φαντάζομαι είσαι σε θέση να κατανοήσεις τις διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

meanwhile στο λαμποχώρι:

asterix.jpg

Κάντε tag μονοι σας ποιός είναι ποιός :p

Eγώ είμαι αυτός με το κόκκινο κάτω δεξιά που πλακώνεται με τον τύπο με το πράσινο (Κακοφωνίξ?) ενώ τον βαράει ο Μαζεστίξ.

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω δημοψηφισμα για τα πμς ή ακομα καλυτερα ριχνουμε τους διακοπτες του ιντερνετ διαχειριστη αστρολαβου μεχρι να ικανοποιηθει το αιτημα μας.

Η χωρητικοτητα των πμς εχει μεινει ιδια απο τοτε που ειμασταν 3 χιλιαδες ατομα και ο μεσος ορος ηλικιας μεχρι 24 το πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Σταματήστε να γκρινιάζετε για τα pms. Υπάρχει η δυνατότητα export. Την πρώτη φορά που το έκανα, μπορούσα μετά να τα ανοίγω με excel, όλα στη σειρά τακτοποιημένα.

Τη2η δεν τα κατάφερα γιατί ξέχασα πως το είχα κάνει την πρώτη.

Άρα αυτό που θα πρέπει να ζητάμε είναι καλύτερες επιλογές στο export (π.χ. σε πίνακα excel κατ' ευθείαν και όχι σε csv.)

Link to comment
Share on other sites

αντε βρες το μετα το csv στο σκληρο.

Έλλειψη οργάνωσης;;;:p

εχω και με σενα που δεν αξιωθηκα να τρεξουμε σε game με τα τιμονια μας.

Χαχα, όντως! Άσε, προχτές έσπασε η δεξιά βάση της G27...Δε με βλέπω να βρίσκω ανταλλακτικό, οπότε θα την κολλήσω με κάποιο τρόπο.

Κράτατε ημερολόγιο και θέλετε να κρατάτε τα πμ?

Ναι.

EDIT: Ημερολόγιο όχι, αλλά τα pms ναι.

Link to comment
Share on other sites

Απόδείξεις για μελλοντικούς εκβιασμούς? :hehe:

Χωρίς πλάκα τώρα, αλήθεια δεν βρίσκω τον λόγο του μεγάλου inbox. Εγώ τα pms που έχω κρατήσεi μέχρι τώρα μετριούνται στα δάχτυλα...

Link to comment
Share on other sites

τελειωσα πριν 1 ωρα μετ ο τελευταιο μαθημα

αντε τωρα να μαζεψω ρουχα, καθαρισω, γιατι αυριο 11 που φευγει το βαπορι δε θα προλαβω :TD:

καλες διακοπες να εχουμε :p

'MURICA **** YEAH!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.