Jump to content




DJD

Recommended Posts

Απλώς μου κάνει εντύπωση πόσο βλάκες (συγγνώμη, αλλά αυτή είναι η γνώμη μου) μπορεί να είναι μερικοί έτσι ώστε, όχι να τραβούν αυτές τις φωτό (για προσωπική χρήση με τον/η σύζυγο λογικό είναι), αλλά να τις αποθηκεύουν κάπου στο ίντερνετ, ή πόσο μάλλον να μην έχουν αναστολή να δειχτούν έτσι δημοσίως, ενώ ξέρουν ότι κάποιος θα τους αναγνωρίσει. Αυτό ήταν και το επιχείρημά μου για την περίπτωση Σακελλαρίδη.

Δε λέω, όλοι σκεφτόμαστε βρώμικα, αλλά ρε φίλε... σε ξέρει κόσμος... θα είσαι λίγο χαζός για να το ξεχνάς... Εγώ θα είχα έγνοια μην μ' αναγνώριζε έστω κι απ'τη σχολή κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Ας βρέξει επιτέλους, να δροσίσει λίγο, ας ξεκινήσουν οοοοολες οι σειρές που περιμένουμε και πάλι, ας κάνει λίγο κρύο βρε αδερφέ, να πάψω να θέλω 1 λίτρο νερό σε κάθε ξύπνημα και ας γίνω πάλι ο bezdim ο μαύρος θερμαστής που θα καθαρίζει τον λέβητα του πέλλετ ανά 2 μέρες.

=>Να ερθει ο χειμωνας:p
Link to comment
Share on other sites

Απλώς μου κάνει εντύπωση πόσο βλάκες (συγγνώμη, αλλά αυτή είναι η γνώμη μου) μπορεί να είναι μερικοί έτσι ώστε, όχι να τραβούν αυτές τις φωτό (για προσωπική χρήση με τον/η σύζυγο λογικό είναι), αλλά να τις αποθηκεύουν κάπου στο ίντερνετ, ή πόσο μάλλον να μην έχουν αναστολή να δειχτούν έτσι δημοσίως, ενώ ξέρουν ότι κάποιος θα τους αναγνωρίσει. Αυτό ήταν και το επιχείρημά μου για την περίπτωση Σακελλαρίδη.

Δε λέω, όλοι σκεφτόμαστε βρώμικα, αλλά ρε φίλε... σε ξέρει κόσμος... θα είσαι λίγο χαζός για να το ξεχνάς... Εγώ θα είχα έγνοια μην μ' αναγνώριζε έστω κι απ'τη σχολή κανείς.

Ompo ρε αδελφε εμεις μιλαμε για τα ζυζακια και το πωπακι της Upton και μερικων αλλων και εσυ το πηγαινεις στη σοβαρη κοινωνικη προεκταση του και αναφερεις και τον Σακελλαρίδη:suicide2:

Μιλαμε για moodkiller.:p

Link to comment
Share on other sites

Ompo ρε αδελφε εμεις μιλαμε για τα ζυζακια και το πωπακι της Upton και μερικων αλλων και εσυ το πηγαινεις στη σοβαρη κοινωνικη προεκταση του και αναφερεις και τον Σακελλαρίδη:suicide2:

Μιλαμε για moodkiller.:p

Εντάξει, τα είδα το πρωί ρε εγώ. :p

Link to comment
Share on other sites

rating δεν καναμε ομως

γιατι οι ξενες να καθονται τοσο ευκολα μπροστα στον φακο , και οι δικες μας οχι -.-

Γιατί πολύ απλά οι Ελληνίδες είναι για τον κάδο ανακύκλωσης. :whip:

Ακόμη και οι Αλβανίδες καλύτερο performance per watt έχουν :hehe:

page : socket 1556 :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πολύ απλά οι Ελληνίδες είναι για τον κάδο ανακύκλωσης. :whip:

Ακόμη και οι Αλβανίδες καλύτερο performance per watt έχουν :hehe:

ε οχι

ορισμενες ειναι διαμαντια

εμενα παντος δεν μαρεσει το σκουροχρωμο :p

305740.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πιο ασφαλές να τις αποθηκεύσει κανείς σ' έναν εξωτερικό σκληρό τέτοιες φωτό, από το να τις παρκάρει κάπου στο δίκτυο (που δεν το ελέγχει);

Εδώ το κάνανε και ταινία... και πριν γίνει celebgate :)

Sex Tape (2014) - IMDb

Κατά τα άλλα, δεν τις έχω δει ακόμα, αλλά τουλάχιστον η Καιτούλα και στις κανονικές της φωτογραφίσεις όλα έξω τα είχε (και μπράβο στο κορίτσι). Απλά για αυτές που κυκλοφόρησαν τώρα δεν πληρώθηκε :).

Link to comment
Share on other sites

Έλεος παίδες, σε pm ότι θέλετε. Τα τελευταία post θα πάνε στον κάδο.

ειναι αναποφευκτο κατι τετοιο σε ενα ανδροκρατουμενο forum :p

ασε που ενδιαφερει πολυ κοσμο η κατασταση για να γινει απλα με pm :whistling

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.