Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΩΩΩ φίλε..περαστικά...

Στην εταιρία που δούλευα ΄και απολύθηκα πριν 45 μέρες, κάνανε μείωση 8 ατόμων στο προσωπικό και άλλους τόσους που ήταν με μπλοκάκι.. και πριν 15 μέρες φάγαν και μείωση 25% όσοι έμειναν..

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα είναι ότι ένα μάθημα που έπρεπε να έχει εξεταστεί το Μάρτιο, θα εξεταστεί είτε την Παρασκευή μεθαύριο (17-5-2013), είτε την Παρασκευή 14-6-2013. Αν μας βάζει γρίφους και για το πότε θα δώσουμε, φαντάζομαι τι θα γίνει στα θέματα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μα τα έστειλαν αδιακρίτως τα ζώα... Ούτε έναν έλεγχο δεν έκαναν...

Μου έλεγε η μάνα μου ότι το χαρτί ήρθε και στον πατέρα μου (ο οποίος εδώ και χρόνια δεν διδάσκει, ειναι στην διευθυνση περιβαλλοντικής εκπαίδευσης, και μέχρι στιγμής, ούτε επιτηρητής δεν ήταν σε λύκειο), επίσης πήγε σε μία βουλευτίνα των Αν. Ελ. νομίζω, και σε έναν δήμαρχο κάποιας περιοχής..

Πολύ χαρτί/μελλάνι τσάμπα..

Link to comment
Share on other sites

Μου έλεγε η μάνα μου ότι το χαρτί ήρθε και στον πατέρα μου (ο οποίος εδώ και χρόνια δεν διδάσκει, ειναι στην διευθυνση περιβαλλοντικής εκπαίδευσης, και μέχρι στιγμής, ούτε επιτηρητής δεν ήταν σε λύκειο), επίσης πήγε σε μία βουλευτίνα των Αν. Ελ. νομίζω, και σε έναν δήμαρχο κάποιας περιοχής..

Πολύ χαρτί/μελλάνι τσάμπα..

Σιγά τα μελάνια! Σαν τα ψηφοδέλτια της ΠΑΣΠ δεν έχει :woot:

Link to comment
Share on other sites

Εχθές καταφέραμε και βρεθήκαμε με την ξαδέρφη, για να μας δώσει τους κωδικούς για το internet, μπας και αποκτήσουμε πρόσβαση... Με τα πολλά μπήκαμε, αλλά πιάνει μόνο στο μισό σπίτι. Στο υπόλοιπο τα κινητά μηδέν, το laptop με τις ορέξεις του.

Όσον αφορά στη σύνδεση καθαυτή, κορυφαία. Συνδέεται στα 2.5mbit... με disconnects κάθε φορά που χτυπάει το τηλέφωνο. Αυτό μάλλον είναι θέμα φίλτρων, θα το ψάξω.

Φυσικά η Forthnet, χρεώνει κανονικά για "μέχρι 24mbit", όντας μόλις 0.5mbit πάνω από το μικρό πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.