Jump to content




DJD

Recommended Posts

και τι να κάνω δηλαδή; να πάω να του την μπουμπουνίσω;

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ανταλλαζετε μερικα βαρια κρητικα. Στη συνεχεια τον βαζεις κατω, με το μανταλακι του κλεινεις τη μυτη, του ταιζεις τις χαμπανερο/γκοστπεππερ..Τη λαμπα την αφηνω στη φαντασια σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, να συζητήσεις μαζί του και στην χειρότερη να του ρίξεις ένα χέσιμο.

αυτό το δοκίμασα. "εγκώ δεν ξέρει τίποτα!" ήταν η απάντηση... δεν μπορείς να βγάλεις άκρη έτσι

Link to comment
Share on other sites

Πας στις ντομάτες τους και πατάς σε κάθε μια μερικά ml καθαρτικό με τη σύριγγα

αφού με τα λόγια ( και όμορφα αλλα και άσχημα ) δεν έπιασε.. την επόμενη φορά αυτό θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

Πας στις ντομάτες τους και πατάς σε κάθε μια μερικά ml καθαρτικό με τη σύριγγα

Αν και γελασα αρχικα με την ιδεα, αμεσως μετα σκεφτηκα πως.....

Και αν τυχον πεσει σε καποιον που ειναι αλλεργικος και παθει αλλεργικο σοκ?.

Θα κλεισουν οι βρογχοι, θα σταματησει η ανασα και μετα απο λιγο η καρδια.

Αν δεν βρεθει διπλα του καποιος να δωσει ΚΑΑ ?

Αν το ανακαλυψει κανενας συγγενεις θα πλερωνει μια ζωη την ορφανη του γατα.

Σοβαρευτειτε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ένα δίκιο. Να μπει μέσα στο χωράφι τους είναι και παράνομο. Μωσαϊκός νόμος; Όχι το έχουμε ξεπεράσει αυτό.

Παντελή βάλε δικά σου ζαρζαβατικά και "μπόλιασε τα". Βάλε και ένα ταμπελάκι "Έχω βάλει φάρμακο".

Αυτοί νομίζουν πως είναι ψέμματα 10/10 και θα τα ρημάξουν σίγουρα. Το τι θα πάθει μετά ο κάθε βρωμιάρης, ας το εκλάβει σαν τιμωρία για την π@στια που έκανε.

Για να κλέβει με τόσο θράσος περιουσία του άλλου, τότε μάλλον κάνει και άλλα.

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ένα δίκιο. Να μπει μέσα στο χωράφι τους είναι και παράνομο. Μωσαϊκός νόμος; Όχι το έχουμε ξεπεράσει αυτό.

Παντελή βάλε δικά σου ζαρζαβατικά και "μπόλιασε τα". Βάλε και ένα ταμπελάκι "Έχω βάλει φάρμακο".

Αυτοί νομίζουν πως είναι ψέμματα 10/10 και θα τα ρημάξουν σίγουρα. Το τι θα πάθει μετά ο κάθε βρωμιάρης, ας το προσλάβει σαν τιμωρία για την π@στια που έκανε.

Για να κλέβει με τόσο θράσος περιουσία του άλλου, τότε μάλλον κάνει και άλλα.

Ποιο χωράφι. μία κοινόχρηστη αυλή είναι. Για ουσίες ναι έχει δίκιο δεν παίζουμε με αυτά. Ελπίζω βέβαια να μην έχουν αλλεργία και στα σκ@#ά γιατί μια μέρα ίσως τα βρουν έξω απο την πόρτα τους

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε κανεναν ποτε να δει ενα ονειρο πριν κατι μερες και μετα απο 1-2 μερες να δει την συνεχεια του η εστω ιδια ιστορια?

Το επαθα σημερα και ηταν σαν να βλεπω ταινια....

Link to comment
Share on other sites

Σε μια βδομαδα ερχομαστε με βεζδιμ οποτε πες αμα ειναι να μη παμε wc...;)

Μη βγάζεις προγράμματα γιατί παίζει να μην έχω και αυτοκίνητο. Παντελή κλείσε τραπέζι στου αποκόρωνα. Οι υπόλοιποι θα τα δέιτε όλα σε φωτος :meeting:

Link to comment
Share on other sites

το επόμενο με παντόφλα στον τοίχο γιατί ήταν ΤΕΡΑΣ.

1-2 εκατοστά το κάθε φτερό.. Αυτά τα κουνούπια δεν τα βλέπω όταν μπαίνουν, τα ΑΚΟΥΩ όταν κάθονται πανω στο φωτιστικό

το ξερεις οτι γι αυτα χρειαζεσαι κυνηγετικη αδεια...

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι θέλω κάποιο φως αναμένο το βράδυ έτσι και αλλιώς (αν δεν έχω τίποτα, ότι μπαίνει στο δωμάτιο, πάει στην οθόνη του PC), έχω κάνει κάτι σατανικό.

Έχω βάλει το vapona αντι-κουνουπικό, ακριβώς δίπλα στο φωτιστικό..

Νομίζω όμως ότι τα κουνούπια τέρατα, δεν παθαίνουν κάτι με αυτό, απλά μαστουρώνουν λίγο και σκοτώνοντε ευκολότερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.