Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

οτι πιο αηδια εχω δει τα 19+ χρονια της ζωης μου.-

Δεν έχεις δει τίποτα από το internet τότε :hehe:

==========================================

(unrelated)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=T7MDMdfcRfI]Old School vs. New School - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις δει τίποτα από το internet τότε :hehe:

==========================================

(unrelated)

Μετά από αυτό πάω να παίξω Battle City στην 8bitη κονσόλα μου στη 46άρα.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

|NSFW|

Κάτι που πέτυχα βραδιάτικα =D

Τι άλλο θα δούμε Θεέ μου! D=

LN1AL.jpg

Τη μια βόγκαγε, την άλλη διάβαζε τη Βίβλο.(φωναχτά) Τόσo πάθος για το Θεό δεν έχω ξαναδεί. Τον ένιωθε κυριολεκτικά. :laughing:

Έγινε επεξεργασία από zomg
Link to comment
Share on other sites

Exclusive Keynote and Motivational Speakers from Speakers Bureau at The Harry Walker Agency

πρόκειται για εταιρεία που ενοικιάζεις πολιτικά πρόσωπα για να έρθουν να μιλήσουν στην εκδήλωσή σου...εγώ λέω να φωνάξουμε τον ΓΑΠ (τον έχει τώρα πρώτο πρώτο) και να του πετάμε γιαούρτια ή να του κάνουμε μαθήματα ελληνικής γλώσσας....

Link to comment
Share on other sites

Ένας άντρας και η γυναίκα του τσακώθηκαν και δεν μιλάνε ο ένας στον άλλον.

Ξαφνικά, ο άντρας συνειδητοποιεί πως την επόμενη μέρα θα χρειαζόταν να τον ξυπνήσει η γυναίκα του στις 5.00 το πρωί για μια πτήση για σοβαρό επαγγελματικό ραντεβού. Επειδή δεν θέλει να είναι ο πρώτος που θα σπάσει την σιωπή και «χάσει», γράφει σε ένα χαρτί:

«Σε παρακαλώ ξύπνησέ με στις 5.00 το πρωί».

Το αφήνει κάπου που ξέρει πως θα το δει.

Το επόμενο πρωί, ξυπνά, και ανακαλύπτει πως η ώρα είναι 9.00 το πρωί, και έχει χάσει την πτήση του. Εξαγριωμένος, ετοιμάζεται να πάει να δει γιατί δεν τον ξύπνησε η γυναίκα του, όταν ανακαλύπτει ένα κομμάτι χαρτί δίπλα στο κομοδίνο, που έγραφε:

«Είναι 5.00 το πρωί. Ξύπνα».

:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.