Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Σε πρόσφατη έρευνα στην Ελλάδα:

-Πιστεύετε ότι υπάρχει μεγάλος αριθμός μεταναστών στη χώρα;

-Το 21% απάντησε ΝΑΙ,

-Το 12% απάντησε ΟΧΙ

-Το 67% απάντησε أنا لا أفهم ما تقول

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόσφατη έρευνα στην Ελλάδα:

-Πιστεύετε ότι υπάρχει μεγάλος αριθμός μεταναστών στη χώρα;

-Το 21% απάντησε ΝΑΙ,

-Το 12% απάντησε ΟΧΙ

-Το 67% απάντησε أنا لا أفهم ما تقول

Και το 80% των αναγνωστών το πέρασε από google translate για να δει τι είπε το 67% :p

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόσφατη έρευνα στην Ελλάδα:

-Πιστεύετε ότι υπάρχει μεγάλος αριθμός μεταναστών στη χώρα;

-Το 21% απάντησε ΝΑΙ,

-Το 12% απάντησε ΟΧΙ

-Το 67% απάντησε أنا لا أفهم ما تقول

older than the internets :p

Link to comment
Share on other sites

3 Σεπτεμβρίου 1974, ο Ανδρέας Γ. Παπανδρέου ιδρύει το κόμμα ΠΑ.ΣΟ.Κ.

Κι ύστερα ξεκίνησε η καταστροφή...

Ειμαι σιγουρος οτι θα διαφωνησουν καθετα μαζι σου μερικοι χιλιαδες δημοσιοι υπαλληλοι οποιοι στα 50 τους ειναι με ωραιοτατη συνταξη :kiss:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος οτι θα διαφωνησουν καθετα μαζι σου μερικοι χιλιαδες δημοσιοι υπαλληλοι οποιοι στα 50 τους ειναι με ωραιοτατη συνταξη :kiss:

Βρε γιατί κολλάτε με τους δημόσιους υπαλλήλους; :turn: Άμα ο άλλος έχει κόλλημα με κάτι (ΠΑΣΟΚ, ΟΣΦΠ, Intel, Armani, βαρελίσια φέτα κ.τ.λ.) δεν πάει να διαλύεται ο κόσμος; Εκεί αυτός θα επιμείνει. Παίρνω παράδειγμα από τον εαυτό μου. Η AMD έχει μείνει χιλιόμετρα πίσω με επεξεργαστές χαμηλότερων επιδόσεων, αλλά και υψηλότερης κατανάλωσης και εγώ εκεί AMD. Πολλοί βολεμένοι από το ΠΑΣΟΚ υπάλληλοι δεν θα μου έκανε εντύπωση να ψηφίζουν Σαμαρά ή Τσίπρα ή ακόμα και Παπαρήγα/Μιχαλολιάκο. Άλλωστε κινδυνεύουν να χάσουν τα προνόμια/θέσεις τους από όλους αυτούς, είτε γιατί πρέπει π.χ. να φύγουν τα κομματόσκυλα από τις θέσεις τους, είτε διότι αλλάξαν οι εποχές και προτεραιότητα έχει η σωτηρία της χώρας. Η δικαιολογία για να κάνεις το έτσι γιουβέτσι είναι το πλέον εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε γιατί κολλάτε με τους δημόσιους υπαλλήλους; :turn: Άμα ο άλλος έχει κόλλημα με κάτι (ΠΑΣΟΚ, ΟΣΦΠ, Intel, Armani, βαρελίσια φέτα κ.τ.λ.) δεν πάει να διαλύεται ο κόσμος; Εκεί αυτός θα επιμείνει. Παίρνω παράδειγμα από τον εαυτό μου. Η AMD έχει μείνει χιλιόμετρα πίσω με επεξεργαστές χαμηλότερων επιδόσεων, αλλά και υψηλότερης κατανάλωσης και εγώ εκεί AMD. Πολλοί βολεμένοι από το ΠΑΣΟΚ υπάλληλοι δεν θα μου έκανε εντύπωση να ψηφίζουν Σαμαρά ή Τσίπρα ή ακόμα και Παπαρήγα/Μιχαλολιάκο. Άλλωστε κινδυνεύουν να χάσουν τα προνόμια/θέσεις τους από όλους αυτούς, είτε γιατί πρέπει π.χ. να φύγουν τα κομματόσκυλα από τις θέσεις τους, είτε διότι αλλάξαν οι εποχές και προτεραιότητα έχει η σωτηρία της χώρας. Η δικαιολογία για να κάνεις το έτσι γιουβέτσι είναι το πλέον εύκολο.

Α, εσυ εισαι βρε ? δεν σε καταλαβα με το νεο αβαταρ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

??????

[ATTACH]52056[/ATTACH]

Μόνο το "κατασκευής" είναι fail, νομίζω. :hmm: Το υπόλοιπο περιγράφει την σημερινή πραγματικότητα. Δεν νομίζω π.χ. να είναι άκυρο έξω από ένα Apple store να γράψεις "Αμερικάνικη τεχνολογία made in China". :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.