Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Today.

Ξενοδόχος στέλνει photos για τις επαγγελματικές καταχωρήσεις μας

-Μπορείτε να μου μεγαλώσετε την πισινα?

-Βέβαιος! προτιμάτε Έλληνες εργάτες η δεν σας πειράζει άμα είναι αλλοδαποί?

-E?

-Λέω την πισινα για να την μεγαλώσουμε τι εργάτες θέλετε για να αρχίσουμε τις εργασίες

-Με δουλεύετε?

-Kαθρεφτάκι

7nTnr.png?1309330974

Επεξήγηση:

Ήθελε να του μεγαλώσουμε στο photoshop την πισινα του ξενοδοχείου του, και μετά κατά πασα πιθανότητα να καλύψουμε και τα δικαστικά έξοδα από τις μηνύσεις που θα φάει/φάμε από τους τουρίστες

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Today.

Ξενοδόχος στέλνει photos για τις επαγγελματικές καταχωρήσεις μας

-Μπορείτε να μου μεγαλώσετε την πισινα?

-Βέβαιος! προτιμάτε Έλληνες εργάτες η δεν σας πειράζει άμα είναι αλλοδαποί?

-E?

-Λέω την πισινα για να την μεγαλώσουμε τι εργάτες θέλετε για να αρχίσουμε τις εργασίες

-Με δουλεύετε?

-Kαθρεφτάκι

7nTnr.png?1309330974

Επεξήγηση:

Ήθελε να του μεγαλώσουμε στο photoshop την πισινα του ξενοδοχείου του, και μετά κατά πασα πιθανότητα να καλύψουμε και τα δικαστικά έξοδα από τις μηνύσεις που θα φάει/φάμε από τους τουρίστες

Αυτό το έπαθα το 2010 σε ξενοδοχείο της Χαλκιδικής.

Η ωραία παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο ήταν τελικά βάλτος με καλαμιές, η πισίνα μισή από τις φωτογραφίες και είχε μέσα βατράχια

και γενικά το ξενοδοχείο δεν είχε καμιά σχέση με τις φωτογραφίες που είχα δει στο ιντερνέτ.

Τελικά εγώ έχασα την προκαταβολή και το ξενοδοχείο τους πελάτες.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ τι θα γίνει αν τους μείνει κανένας στο χέρι...

Αν το βαρούσε κανένας μέσα στο φόβο και τη συγχυσή του/της με αποτέλεσμα να προκαλέσει σωματική ζημιά στο κοριτσάκι, ποιος θα είχε την κύρια ευθύνη?

:hm:In most jobs, interview questions are overkill

5678786_700b.jpg

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.