Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Πάει κάποιος στον γιατρό και του λέει:

«Γιατρέ, έχω ένα μεγάλο πρόβλημα».

«Τι πρόβλημα;».

«Έχω ένα ξύλινο και ένα σιδερένιο α***δι και γι' αυτό έχω πρόβλημα με τη γυναίκα και τα παιδιά μου».

«Καλά, έχεις ένα ξύλινο και ένα σιδερένιο α****δι και έχεις παιδιά;» του λέει έκπληκτος ο γιατρός.

«Και καλά, πόσο χρόνων είναι τα παιδιά σου;»

«Ο Πινόκιο έντεκα και ο Ρόμποκοπ δεκαεπτά».

Link to comment
Share on other sites

So much going on here...

0RxBl.png

αλλά το κερασάκι στην τούρτα έρχεται από τον Βαγγέλη :hehe:

πάντως μετά από ένα τσεκάρισμα στο profile τις, μου έφυγε τελείως η απορία γιατί είναι καταδικασμένη αυτή η χωρα

Link to comment
Share on other sites

πάντως μετά από ένα τσεκάρισμα στο profile τις, μου έφυγε τελείως η απορία γιατί είναι καταδικασμένη αυτή η χωρα

Μιλάς για το "Σπούδασε μοντελιστ πατρονιστ στο γυμνασιο" ή για το "endiaferome mono gia ANTHROPOUS,gia osous den katalavenoun na exoun evestisia,na einai allilegkioi.kai oxi ylistes"? σε συνδιασμό με αυτά που γράφει?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HQx-B92QaWM]zappIT.gr Άφωνος ο Κανάκης με τον βουλευτή - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Meanwhile in N.Korea

«Στα σοβαρά» φαίνεται ότι πήρε η διαδικτυακή έκδοση της Λαϊκής Ημερησίας, της επίσημης εφημερίδας του Κομμουνιστικού Κόμματος της Κίνας, δημοσίευμα του σατιρικού αμερικανικού ιστοτόπου The Onion που ανακήρυττε τον ηγέτη της Βόρειας Κορέας Κιμ Γιονγκ-Ουν ως τον «πιο σέξι εν ζωή άνδρα για το 2012».

Η Λαϊκή Ημερησία αναδημοσίευσε το «άρθρο», χωρίς να φαίνεται ότι αντιλήφθηκε ότι πρόκειται να φάρσα, συνοδεύοντάς το μάλιστα από αφιέρωμα 55 σελίδων με φωτογραφίες του Κιμ.

Το αφιέρωμα αναδημοσιεύσει σχόλια του Onion για τον «καρδιοκατακτητή της Πιονγκ-Γιανγκ», όπως: «Με την ακαταμάχητη ομορφιά του, το στρογγυλό του πρόσωπο, την αγορίστικη γοητεία και το δυνατό και ρωμαλέο του σώμα, αυτός ο καρδιοκατακτητής της Πιονγκ Γιανγκ είναι το όνειρο κάθε γυναίκας. Ευλογημένος με έναν αέρα εξουσίας που κρύβει την χαριτωμένη, αγαπησιάρικη πλευρά του, ο Κιμ έκανε τους συντάκτες του περιοδικού να τον προτιμήσουν μεταξύ των υποψηφίων και για την ακαταμάχητη αίσθηση της μόδας που τον διακατέχει, το σικ κούρεμά του και φυσικά το διάσημο χαμόγελό του».

Μετά την αναδημοσίευση, το Onion είχε χθες ενημερώσει το πρωτότυπο άρθρο του, με το εξής σχόλιο: «Για λεπτομερέστερη κάλυψη, παρακαλούμε επισκεφθείτε τους φίλους μας στη Λαϊκή Ημερησία της Κίνας, την περήφανη κομμουνιστική θυγατρική του The Onion. Εξαιρετικό ρεπορτάζ, σύντροφοι».

Ο Κιμ Γιόνγκ-Ουν ανακηρύχθηκε επισήμως ανώτατος ηγέτης της Βόρειας Κορέας ύστερα από την κηδεία του πατέρα του, Κιμ Γιόνγκ-Ιλ, πέρυσι.

Δεν είναι η πρώτη φορά που ένα διεθνές μέσο ενημέρωσης εξαπατάται από δημοσίευμα του Onion. Το 2002, η Beijing Evening News δημοσίευσε ως είδηση τη φάρσα ότι το Κογκρέσο αναζητούσε νέο, πολυτελέστερο κτήριο για να στεγαστεί και ότι μπορεί να έφευγε από την Ουάσινγκτον.

Πριν από δύο μήνες, το ημιεπίσημο πρακτορείο του Ιράν Fars αναπαρήγαγε θέμα του Onion σχετικά με μία υποτιθέμενη έρευνα που έδειχνε ότι οι λευκοί Αμερικανοί στις αγροτικές περιοχές θα προτιμούσαν να ψηφίσουν τον ιρανό πρόεδρο Μαχμούντ Αχμαντινεζάντ παρά τον Μπαράκ Ομπάμα.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όπως ενημερώσατε τους μικρούς μας φίλους εγκαίρως για τις αλλαγές στα κάλαντα.

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΛΑΝΤΑ.....

Τρίγωνα κάλαντα

σκόρπισαν παντού

κάθε ΔΕΚΟ και φωλιά

του doctor Δ.Ν.Τ

Έϊ

Τρίγωνα κάλαντα

μες τη γειτονιά

φέτος δεν θα πάρει

σύνταξη ούτε η γιαγιά

Έϊ

Μέτρα γιορτινά

θα ρθουνε ζεστά

με πολλή αγάπη

από την τροϊκα

Έϊ

Δ.Ν.Τ, Δ.Ν.Τ

ήρθες ξαφνικά

τέλειωσε το πάρτυ

μας πήρες τα βρακιά..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.