Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Γιατί, τί έγινε;

:boxed:

Για να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα.

1η φορα εβαλα κατι σχετικα με τη πολιτικη και για 1η φορα εφαγα thread ban

Δεν λεω ωραια ηταν, μ'αρεσε το dark side και να ζω στη ακροαριστερα.

Εκει που ξεκινησε να γεννιεται μια νεα οργανωση (εγω και ο μυραλις μη φανταστεις δλδ...)

Θα περναμε και τον dunkel μαζι μας, η θα ελεγε αστεια η θα του φορτωναμε τις μολοτοφ παλι... :hehe:

Υπηρχε και ενα σχεδιο για τον dolly να μπει μαζι μας, μασκοτ φυσικα...

Και εκει εκεινη τη ωρα νομιμοποιθηκε το πολιτικο χιουμορ....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

:boxed:

Για να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα.

1η φορα εβαλα κατι σχετικα με τη πολιτικη και για 1η φορα εφαγα thread ban

Δεν λεω ωραια ηταν, μ'αρεσε το dark side και να ζω στη ακροαριστερα.

Εκει που ξεκινησε να γεννιεται μια νεα οργανωση (εγω και ο μυραλις μη φανταστεις δλδ...)

Θα περναμε και τον dunkel μαζι μας, η θα ελεγε αστεια η θα του φορτωναμε τις μολοτοφ παλι... :hehe:

Υπηρχε και ενα σχεδιο για τον dolly να μπει μαζι μας, μασκοτ φυσικα...

Και εκει εκεινη τη ωρα νομιμοποιθηκε το πολιτικο χιουμορ....

:hehe:

Κόλπο ήταν για να σας εξαγοράσουν όσο ήταν νωρίς :p

Link to comment
Share on other sites

Αποφασίσαμε να το αφήσουμε ελεύθερο για να δούμε το επίπεδό σας. Έχουν πέσει και τα απαραίτητα στοιχήματα για το πόσο καιρό θα αντέξετε, οπότε είναι κατάσταση win win για όλους :p

Link to comment
Share on other sites

Αποφασίσαμε να το αφήσουμε ελεύθερο για να δούμε το επίπεδό σας. Έχουν πέσει και τα απαραίτητα στοιχήματα για το πόσο καιρό θα αντέξετε, οπότε είναι κατάσταση win win για όλους :p

Τι παιζει απο αποδόσεις; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα επειδή είχε δηλωθεί μια ξεκάθαρη στάση σε αυτό το θέμα, λίγες μέρες πριν. Οπότε για να αλλάξει έτσι, κάτι έγινε. Ευχαριστώ για την απάντηση. Όπως έχετε καταλάβει τα πολιτικά δεν είναι κάτι στο οποίο έχω πάρει θέση ποτέ σε δημόσιες συζητήσεις και ποσώς με ενδιαφέρει αν επιτρέπονται εδώ ή όχι. Απλά ήθελα να ξέρω τί παίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Αποφασίσαμε να το αφήσουμε ελεύθερο για να δούμε το επίπεδό σας. Έχουν πέσει και τα απαραίτητα στοιχήματα για το πόσο καιρό θα αντέξετε, οπότε είναι κατάσταση win win για όλους :p

Δεσμοφύλαξ με εμάς τους βαρυποινίτες στη άλλη πτέρυγα των βίντεο του ΠΟΘ, τι γίνεται?:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.