Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Κοίτα, με όλη την καλή διάθεση -και έχοντας διαβάσει όλα τα βιβλία, οπότε δε μου καίγεται καρφάκι για σπόιλερς- σου εξήγησα γιατί είναι πρόβλημα για όσους δεν έχουν δει τη φετινή σεζόν.

Το να ανεβάζεις μια σκηνή από επεισόδιο της περασμένης βδομάδας είναι ο ορισμός του σπόιλερ. Πώς κατάφερες από το "συγγνώμη (την επόμενη φορά θα το βάλω σε σπόιλερ ταγκ)" να ζητάς και τα ρέστα, μόνο εσύ το ξέρεις.

Αν λέγοντας "συγγνώμη" θες από πάνω και να ειρωνευτείς όσους ενδεχομένως ενοχλήθηκαν από το μήνυμά σου, καλύτερα μην πεις τίποτα, δε χάθηκε ο κόσμος.

Δεν έχω καμία διάθεση να υπερασπιστώ τον τΣυριζαίο (τώρα που το σκέφτομαι θα πρότεινα να τον στείλουμε για ανασκολοπισμό (ένα κουμούνι λιγότερο) αλλά εντάξει ρε συ είναι inside joke αυτό στη φωτό. Αν δεν ξέρεις τι παίζει, δεν καταλαβαίνεις τπτ και αν καταλάβεις πάει να πει ότι ξέρεις και άρα εξ ορισμού δεν υφίσταται spoiler.

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι ο γάτος έχει κάνει 500 likes αλλά δεν κάνει κανένα edit να το βάλει σε spoiler και να λήξει εκεί.

Μάλλον επίτηδες το κάνει για να συνεχίσουμε το off-topic και να μοιράζει κάρτες. Ύπουλο κόλπο! :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμία διάθεση να υπερασπιστώ τον τΣυριζαίο (τώρα που το σκέφτομαι θα πρότεινα να τον στείλουμε για ανασκολοπισμό (ένα κουμούνι λιγότερο) αλλά εντάξει ρε συ είναι inside joke αυτό στη φωτό. Αν δεν ξέρεις τι παίζει, δεν καταλαβαίνεις τπτ και αν καταλάβεις πάει να πει ότι ξέρεις και άρα εξ ορισμού δεν υφίσταται spoiler.

Unbalanced or unexpected parenthesis or bracket. Message does not compute. :p

Το θέμα δεν το συνεχίζω, ο Χήρος το κάλυψε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω Game of Thrones, όπως δεν έχω δει Άρχοντα των δαχτυλιδιών και δεν ασχολούμαι με οτιδήποτε έχει σπαθιά και δράκους... αν βέβαια τα σπαθιά είναι φωτόσπαθα...

screenShot0471_zps5d1280ce.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω Game of Thrones, όπως δεν έχω δει Άρχοντα των δαχτυλιδιών και δεν ασχολούμαι με οτιδήποτε έχει σπαθιά και δράκους... αν βέβαια τα σπαθιά είναι φωτόσπαθα...

SPOILER GOT!!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=17W4QMNwm-c]Jaime Lannister Vs Eddard Stark Lightsaber Battle [Original Upload] - YouTube[/ame]

SPOILER LOTR!!!

lord20.jpg

Υπάρχει και άλλο ένα gif με τον Legolas να πετάει light-arrows, αλλά δεν το βρίσκω :(

Link to comment
Share on other sites

καποια καλα

Της είπα να βγούμε και μου λέει οτι εχει γκόμενο...Κάτσε ρε φίλε και εγω έχω τηλεόραση αλλα πάω σινεμά

8:00 μαγειρίτσα

10:00 τσουρέκι μερεντα

14:00 κατσίκι

16:00 σοκολατοπιτα

17:00 τα υπολοιπα αυγά

20:00 οτι έμεινε απ το κατσίκι

23:00 το τάπερ της θείας

00:00 καρδιολόγος

-Σ'αγαπώ

-Δεν είναι δικιά μου η Φεράρι κυρία μου, ο παρκαδόρός είμαι

-Α, συγνώμη...

Η αλλη θυμωσε επειδη δεν της ευχηθηκα για το ονομα της... Που να ξερω εγω μωρη οτι το Μικρη Πριγκιπισσα XD(Αδερφη Του Μπατμαν) βγαινει απο το Γεωργια;

Αν έκανα κόρη πάντως θα ζούσα με το άγχος μη

γνωρίσει κανένα ****** σαν τον πατέρα της...

-Μιλας ιταλικα ;

-si...

-Ασε εμενα για εσενα λεω ...

Ψάχνω το κινητό το κρατάω, ψάχνω τα γυαλιά τα φοράω...κοίτα να δεις που θα έχω και γκόμενα και δεν θα το ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

-Μαμά!

-...

-ΜΑΜΆ!

-...

-ΡΕ ΜΑΜΆ!

-...

-ΜΑΜΑΑΑ!

-...

-Καλά..Δεν βρίσκω τη ζακέτα,θα βγω με το αμάνικο έξω..

-Μέσα στην ντουλάπα, στο αριστερό φύλλο, πάνω δεξιά, δίπλα από τη γκρι τη φόρμα είναι!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.