Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

GoT

για όποιν δε βαριέται να ενώνει φωτογραφίες,

http://i.cdn.hbo.com/custom-assets/enrichments/series/game-of-thrones/r3/images/map/s2/maps/standard-map-tiles_01.jpg

αλλάζοντας τον αριθμό 01-16, μπορεί να τις κατεβάσει όλες.. και άμα ξέρει και να τις ενώσει να μας δώσει και την ενωμένη photo !

Ευχαριστώ :p

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πέρυσι, τα είδα όλα μαζί τα επεισόδια για το GoT , και το κατευχαριστήθηκα..το ίδιο και η κοπέλα μου...

Φέτος που τα κυνηγάω ένα ένα κάθε Δευτέρα πρωΐ, δεν το έχω ευχαριστηθεί..

Μια επανάληψη μέσα στο καλοκαίρι είναι ότι πρέπει ...!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4805]paparoach[/MENTION] Same as you (χωρίς κοπέλα, γιατί είναι ιερή στιγμή το watching movies/series)

Και σκέφθομαι να ρίξω και μια επανάληψη WD απ' την αρχή. Το House το έχω απαρατήσει κάπου στην 5η σεζόν, δε ψήνομαι πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω κρατηθεί και μέχρι στιγμής δεν έχω δει κανένα επεισόδιο της δεύτερης σεζόν.

Στην αρχή έλεγα να δω τα 5 πρώτα μαζί και μετά τα υπόλοιπα, αλλά πιστεύω ότι θα κρατηθώ.

Την βγάζω με υποκατάστατα (Suits,Fringe,Person of Interest,Touch,Mentalist,The Firm,Hawaii). :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4805]paparoach[/MENTION] Same as you (χωρίς κοπέλα, γιατί είναι ιερή στιγμή το watching movies/series)

Και σκέφθομαι να ρίξω και μια επανάληψη WD απ' την αρχή. Το House το έχω απαρατήσει κάπου στην 5η σεζόν, δε ψήνομαι πολύ...

Δεν τα βλέπουμε μαζί .. :D

Πρώτα τα βλέπω εγώ και μετά τις τα δίνω..

Αλλά έχει διαβάσει όλα τα βιβλία .. οπότε δε λέει να τα βλέπουμε και μαζί ..

είναι spoiler allert!

Link to comment
Share on other sites

How I met your mommy: δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα την συντηρεί o Barney, ιδανική μεταξύ 8.30-9.00pm που αρχίζουν οι σοβαρές προβολές :p

Hawaii Five-0: χλιαρότατη αλλά αρέσει στην κυρά, τι να κάμνω....

Homeland: γουστάρουμε πολύ, περιμένουμε S02

30 Rock: για μικρές δόσεις γέλιου και πλούσια καβάτζα(6 season είναι αυτά)

The Walking Dead: εχθές το ξεκίνησα, μου άρεσαν πολύ τα 2 πρώτα ep που είδα (παρέα με Ben & Jerry μιας και η κυρά σκιάζεται).

Game of Thrones: το next big thing υποθέτω, δεν το έχουμε ξεκινήσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.