Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Αναμεσα σε:

Dexter

Breaking Bad

The Borgias

Fringe

Supernatural

The walking dead

The mentalist

The wire

How i met your mother

The Big Bang theory

Ποια 2-3 απο αυτα θα προτεινατε να ξεκινήσω το καλοκαιρακι? :help:

Σίγουρα τα boldαρισμένα. Αν σου αρέσει μία σειρά και βλέπεις 5 επεισόδια την ημέρα, θα ξεπετάξεις κατευθείαν 3-4. :p

Link to comment
Share on other sites

ΗΙΜΥΜ τις τρεις πρώτες σαιζόν (μετά αρχίζει και παραείναι βαρετό αλλά παρ'όλα αυτά θες να δεις τι γίνεται στο τέλος :p)

TBBT

Breaking Bad (15 Ιουλίου ξεκινάει η επόμενη σαιζόν)

The Borgias & The Wire άφησέ τα για το χειμώνα. Τα άλλα δεν τα έχω δει καν -είναι εκτός της θεματολογίας μου-

ΥΓ Δες και το The Suits. Πολύ καλό :yes2: Χθες παίχτηκε το 3 επεισόδιο της 2ης σαιζόν (άρα έχεις μια ολόκληρη σαιζόν να δεις μέχρι να προλάβεις τα φετινά)

---------------------------------------------------------------

Είδα το πρώτο επεισόδιο του The Newsroom. Ενδιαφέρον φάνηκε. Περιμένω να δω και 2-3 ακόμη επεισόδια πριν αποφανθώ οριστικά

Link to comment
Share on other sites

-The wire πρωτο που εχει τελειωσει και ειναι μακραν η καλυτερη σειρα.(προσεξε ομως μην βαρεθεις στα πρωτα 1-2 επεισοδια, εχει πολλους χαρακτηρες)

-Μετα Breaking Bad που ισα ισα θα εχει τελειωσει.

-Και μετα Dexter που θα παιζεται ηδη η 7η σεζον.

-Μετα πιασε κ το walking dead αλλα ειναι 2 κλασεις κατω απ το the wire και μια κατω απο τα αλλα δυο, και ισα ισα θα ξεκιναει η νεα σεζον.

-Μια ακομα που προτινω κ εχει τελειωσει ειναι το the shield που ειναι στο ιδιο επιπεδο με dexter και breaking bad.

Breaking Bad ερωτηση

Moλις το ξαναειδα παρεα με την κοπελα μου. Μια απορια εχω, το τσιγαρο πως το πηρε μεσα απο το πακετο του Τζεσι;; Ταχυδακτυλουργικα εκανε ο μπραβος του Γκουντμαν;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατεληξα στα

Fringe

Dexter

The borgias

The wire

Θα αρχισω αυτά μάλλον κ ότι μ αρέσει θα τ συνεχίσω..

Το walking dead καλό θα είναι για μένα π δεν μαρεσουν καθόλου οι zombie καταστάσεις?

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Continuum βλέπει κανείς ; Είδα τα 3 πρώτα και νομίζω πως είναι αξιοπρεπέστατο sci fi. Προβλέπω βέβαια να έχει την τύχη του Flash Forward και του Event, αλλά προς το παρόν το απολαμβάνω!

Nαι! Me likes. Για δευτερο season δεν το βλεπω παντως:...:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.