Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Μένει άλλο ένα επεισόδιο για να ολοκληρώσω την πρώτη σεζον του Breaking bad.

Ερώτηση και η απάντηση θέλω να είναι ΝΑΙ ή ΟΧΙ.

Στις υπόλοιπες σεζόν συνεχίζουμε να βλέπουμε τον walter να προσπαθεί να πουλήσει μεθ;

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για σοβαρό σενάριο δηλαδή. :hehe:

κοντεύω να τελειώσω την πρώτη ταινία της τριλογίας «ο Νονός». Έχω μια ερώτηση, και θέλω ένα ναι ή ένα όχι. Στις υπόλοιπες ταινίες συνεχίζουμε να βλέπουμε για τις δραστηριότητες της οικογένειας Κορλεόνε;

Είναι αρκετά καλύτερη όσο περνάνε οι σαιζόν

Link to comment
Share on other sites

κοντεύω να τελειώσω την πρώτη ταινία της τριλογίας «ο Νονός». Έχω μια ερώτηση, και θέλω ένα ναι ή ένα όχι. Στις υπόλοιπες ταινίες συνεχίζουμε να βλέπουμε για τις δραστηριότητες της οικογένειας Κορλεόνε;

Είναι αρκετά καλύτερη όσο περνάνε οι σαιζόν

Ναι

Αλλά δεν είναι αυτό το ουσιώδες ερώτημα .

Το ουσιώδες ερώτημα είναι: Τι έγιναν αυτοί οι άνθρωποι με την πάροδο των ετών;

Και απαντώ μόνος μου αφού ρητορικό είναι το ερώτημα.

Κυβερνάνε την Αμερική και όλο τον κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το Once Upon A Time, άντεξα μέχρι το 2ο επεισόδιο, υπερβολικά παιδικό.

Το ίδιο και με το Touch, βαρέθηκα.

Το Suits πάει καλά, ελπίζω να μην το ματιάσω!

Είχα ξεκινήσει και Wire, είδα 4-5 επεισόδια αλλά για άλλη μια φορά δεν μου έκανε κλικ.

Αξίζει να του δώσεις ακόμα μια ευκαιρία νομίζω. Και εγώ στην αρχή δεν ενθουσιάστηκα αλλά μετά κόλλησα. Είναι μακράν η πιο αληθοφανής σειρά που έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Newsroom συνεχιζει μια χαρα (ειδα 3 episodes μαζεμενα με εναν ελαφρυ πονοκεφαλο στο τελος... ημουν 100% load). iLike...

Breaking Bad S6, μια χαρα και εδω. Μπορει να μην εχει κατι επιπλεον να μας πει μετα το τελος της 5ης (θα μπορουσε ανετα να τελειωσει εκει με +1 επισοδειο) αλλα δεν μας χαλαει καθολου. Keep going Walter!

Link to comment
Share on other sites

Είδα και τη season 5...δεν ξετρελάθηκα , όχι όμως ότι ήταν άσχημη..Απλά νομίζω δεν αγγίζει με τίποτα τ φινάλε της 4..

Και σε μενα μια από τα ιδια.ΙΜΟ 4 και 6 σεζον τα καλυτερα φιναλε του DEXTER

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που η 6η σεζόν πέραν του φινάλε ήταν μούφα. Παιδικά λάθη για τον Dexter και το σενάριο ενώ είχε τα φόντα να είναι μία από τις κορυφαίες σεζόν, ήταν μία από τις μετριότερες.

Άσε που ξοδέψαμε μία ολόκληρη σεζόν για ένα φινάλε που έπρεπε ήδη να έχει γίνει από την 5η. Πέταξαν στα σκουπίδια μία τρομερή ευκαιρία. Και να μην έχουμε το χαζό φινάλε της 5ης (μα καλά τους αφήνει να φύγουν) και να μην έχουμε την 6η σεζόν, όλα μέλι γάλα μετά το χαζό τέλος της 5ης.

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα το eastbound and down με τον Kenny μπυροκοιλιά Powers....

στο πρώτο επεισόδιο μόνο, πρέπει να είπε the F word 100-150 φορές :D

το προτείνω σε όσους αναζητούν low-lowest life-white-trailer trash-humor :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που η 6η σεζόν πέραν του φινάλε ήταν μούφα. Παιδικά λάθη για τον Dexter και το σενάριο ενώ είχε τα φόντα να είναι μία από τις κορυφαίες σεζόν, ήταν μία από τις μετριότερες.

Άσε που ξοδέψαμε μία ολόκληρη σεζόν για ένα φινάλε που έπρεπε ήδη να έχει γίνει από την 5η. Πέταξαν στα σκουπίδια μία τρομερή ευκαιρία. Και να μην έχουμε το χαζό φινάλε της 5ης (μα καλά τους αφήνει να φύγουν) και να μην έχουμε την 6η σεζόν, όλα μέλι γάλα μετά το χαζό τέλος της 5ης.

Πόσο δίκιο έχεις...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.