Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Eχει δει κανεις αυτο εδω; Καλο φαινεται και ειναι και HBO...

Deadwood (TV Series 2004-2006) - IMDb

http://fvasileiou.wordpress.com/2008/01/18/deadwoo/

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RfMSxf6P_AM]Deadwood Teaser Trailer (Season 1) - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα διαμάντια (The Wire, Rome, Oz, GoT~) του HBO. Αν δεις 2-3 επεισόδια θα καταλάβεις αν σου κάνει ή όχι. Απίστευτο καστ και ακριβή παραγωγή, δυστυχώς δεν είχε νούμερα και έφαγε άκυρο. Πάντως αν και ημιτελής, αξίζει άνετα να τη δεις.

Αν δεν απατώμαι, έχεις δει πολλές σειρές του HBO, οπότε καταλαβαίνεις τι περίπου θα δεις.

Al Swearengen, ένας από τους καλύτερους χαρακτήρες στην τιβι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απατώμαι, έχεις δει πολλές σειρές του HBO, οπότε καταλαβαίνεις τι περίπου θα δεις.

Al Swearengen, ένας από τους καλύτερους χαρακτήρες στην τιβι.

Ναι εχω δει οσες λες και πανω, τωρα ειμαι στην αρχη του Oz, μολις το τελειωσω θα την πιασω λοιπον!

Δεν τελειωνει; Αν σε αφηνει σε κρισιμο σημειο δε λεει...

Link to comment
Share on other sites

Είδα και το τελευταίο Last Resort, αν εξαιρέσεις το μπαλαμούτι στην παραλία, δεν με χάλασε κάτι τρελά.

Βέβαια έχει ακόμα 6 επεισόδια να δούμε... Αν και ακόμα δεν έχω φάει το ξενέρωμα μου.

Το Homeland απο την άλλη μου αρέσει ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Είδα και το τελευταίο Last Resort, αν εξαιρέσεις το μπαλαμούτι στην παραλία, δεν με χάλασε κάτι τρελά.

Βέβαια έχει ακόμα 6 επεισόδια να δούμε... Αν και ακόμα δεν έχω φάει το ξενέρωμα μου.

Το Homeland απο την άλλη μου αρέσει ΠΟΛΥ.

Last Resort ξεκίνησε δυναμικά για μένα. Ως λάτρης του action, μου άρεσε που δεν μακρηγορούσαν οι σκηνές και η εξέλιξη ήταν σχετικά fast-pace. Τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να ευθύνεται το περιορισμένο budget αλλιώς να σου τα 10λεπτα drama + 10λεπτα suspense.

6 + 7 eps τα βρήκα σχετικά ok και περιμένω να δω πως θα το συνεχίσουν. Η σκηνή στη παραλία βέβαια με χάλασε αρκετά

Με το Homeland περνάμε σε ανεβασμένη κατηγορία. Και τις δύο seasons (μέχρι το τοτε-recent) τις είδα νεράκι. Άψογες ανατροπές. Πραγματικά με καθήλωσε

Είμαι περίεργος να δω αν θα κάνουν τίποτα με την Carrie. Το παρατράβηξε στο s02e08 με τις πρωτοβουλίες της

Link to comment
Share on other sites

SoA πάει πολύ καλά.

Μου άρεσε το ρουά ματ του Jax και είμαι περίεργος να δω γιατί θέλει να σώσει τον Clay ο Elvis και πώς θα τα καταφέρει

Glee (lame & gay yes i know) μετά από 3-4 επεισόδια ΙΟΥ επιτέλους είχανε τα 2 τελευταία που το στρώνουν.

Arrow doing good.

Last Resort ακόμα μου αρέσει.Στεναχωρήθηκα που δεν θα συνεχιστεί? Not that much. Θα προτιμούσα να συνεχίζανε το LIE TO ME? HEEELLLL FRRAKKKIIINNN YEEESSS

Nashville το κουράζουν. Παίζει να φάει drop.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το Boss. Αν και είμαι στο τέλος της πρώτης σεζόν απορώ γιατί το έκοψαν...

Στο 7ο επεισόδιο δεν περίμενα για κανένα λόγο αυτή την αντίδραση του Kane. Μου δημιούργησε ανάμεικτα συναισθήματα ο τρόπος που χρησιμοποίησε την κόρη του...

Όπως και να 'χει ήταν φοβερό επεισόδιο !!!

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα χτες και το shield. Ενω στην πρωτη σεζον δεν ενθουσιαστηκα απο την 2η και μετα με τραβηξε πολυ και οπως αποδειχτηκε αξιζε η συνεχεια...

Περιεργιο το φιναλε..

Δεν θα μπορουσαν να ηταν πιο σκατα τα πραγματα στο τελος για τον Vic.

Sent from my Optimus L5 using Tapatalk.

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.