Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ξεκινησα να βλεπω το white collar και εχω κολλησει ασχημα. Σασπενς ενδιαφερον σεναριο και ωραιες γυναικες.

Profit

Sent from my Blade using Tapatalk 2

Μετά απο το ποστ του Κωστάκης το άρχισα. Κόλλησα άσχημα κ γω! Δε ξέρω για τις γυναίκες αλλά ο Matt Bomer :hang2::hang2::hang2::hang2::o:o:o

Link to comment
Share on other sites

Το fringe είναι πολύ καλό αλλά δεν έχει καμία σχέση με το 24 ή το Homeland.

Το καταλαβα απ τον πιλότο ο οποιος δεν με ξετρέλανε.. Γενικα δεν τρελαινομαι για μεταφυσικα. Θα δω την πρώτη season και θα δείξει..

Κατι σε στυλ 24/homeland δεν υπάρχει ε?

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα απ τον πιλότο ο οποιος δεν με ξετρέλανε.. Γενικα δεν τρελαινομαι για μεταφυσικα. Θα δω την πρώτη season και θα δείξει..

Κατι σε στυλ 24/homeland δεν υπάρχει ε?

Δεν εχω δει αυτα που λες, αλλα τσεκαρε the shield, breaking bad, dexter, the wire, oz.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο το ποστ του Κωστάκης το άρχισα. Κόλλησα άσχημα κ γω! Δε ξέρω για τις γυναίκες αλλά ο Matt Bomer :hang2::hang2::hang2::hang2::o:o:o

Εχω δει μεχρι και το 7ο επισοδειο της πρωτης σεζον. Περναει πολυ ευχαριστα η ωρα ωστοσο χωρις να σε εθιζει

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει μεχρι και το 7ο επισοδειο της πρωτης σεζον. Περναει πολυ ευχαριστα η ωρα ωστοσο χωρις να σε εθιζει

Επειδή είσαι άντρας γι' αυτό. :p

Εχω φάει κόλλημα με τη σειρά..... ε ε ε ε τον Ματ εννοώ, που μου έχει κάνει ρουά ματ :inlove:

Link to comment
Share on other sites

καλή ιδέα, αλλά πολύ χαμηλού επιπέδου παραγωγή. Ούτε το σενάριο έχει αναπτυχθεί καλά, ούτε οι ερμηνείες είναι καλές, ούτε τα cgi είναι κάτι το ιδιαίτερο για 2013. Αυτά στα 2 πρώτα επεισόδια. Θα του δώσω και μια τρίτη ευκαιρία την άλλη Παρασκευή, και μετά τέλος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.