Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

spartacus mega spoiler

Δεν το εχω δει ακομα αλλα με ξενερωσαν απιστευτα. Μπαινω να δω αν εχουν βγει υποτιτλοι και γραφει ο αλλος "πολυ καλο επεισοδιο αλλα με στεναχωρησε το τελος"

Μπαινω να χαζεψω στο facebook και βλεπω να εχουν ανοιξει καινουριες σελιδες RIP Crixus.

ΕΛΕΟΣ!!!!

Ετσι την ειχα πατησει και με το τελος του Lost! Παντα καποιος κ@ριολης το Γ@μ@ει!!

Link to comment
Share on other sites

δε μ'άρεσε το επεισόδιο. όχι για την ιστορία, αλλά για την ηθοποιία. ειδικά οι πρώτες μάχες ήσαν γτπ (σαν το gif με τον μπατμαν που είχα βάλει, που πέφτανε μόνοι τους)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Touch και είμαι στη μέση του season 1. Παρόλο που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον ο τρόπος με τον οποίο συνδέουν τους, φαινομενικά, άσχετους χαρακτήρες μεταξύ τους, η κεντρική ιστορία ξετυλίγεται αρκετά αργά για τα γούστα μου.

Ξεκινά το Revolution σε λίγες μέρες, θα δούμε εάν λέει τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Κλάπηκε το σενάριο με το τέλος του Breaking Bad από το αυτοκίνητο του Bryan Cranston - Σειρές & Εκπομπές - Τηλεόραση | Cosmo.gr

Χαιρομαι για οσους ξεκινησαν να βλεπουν suits η σειρουλα ειναι πολυ καλη !!!

House of cards απλα τα σπαει .. εχω δει μεχρι και το τελευταιο επεισοδιο ...

Αξιζει να ριξετε και μια ματια στο Τhe following για οσους δεν το εχουν κανει ηδη ... βλεπετε ευκολα ....

Αυτα για την ωρα ...

TWD επιτελους και ενα επεισοδιο της προκοπης ...

Έγινε επεξεργασία από tigersgate6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.