Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Continuum

κοντεύω να τελείωσω τον 2 κύκλο....καλή sci-fi σειρά με συμπαθητικό σενάριο...

Την έχω δει όλη. Μου άρεσε αρκετά κυρίως ο πρώτος κύκλος. Ο δεύτερος νομίζω μπερδεύεται ξαφνικά πολύ και γίνεται ότι να'ναι. Μάλιστα θεώρησα πως τέλειωσε κάπως κ ελπίζω στον 3ο κύκλο να φτιάξει κάπως. Αναμένω και τη γνώμη σου.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής θέλω άλλα 3 επεισόδεια για να τελείωσω το 2 κύκλο.

Συμφωνούμε εν μέρει.Δλδ όντως ο 1ος κύκλος ήταν αρκέτά καλός γιατί έδειξε πως "ηρθε" η Kiera, τι αντιμετώπισε και πως κατά κάποιο τρόπο εδραιώθηκε στο παρόν.Είχε αρκετή δράση....

Ο 2ος περιστρέφεται γύρω απο την αντιπαλότητα των "κακών" για το ποιος θα τα βάλει με τη "WORLD DOMINATION":tomato:.....Με χαλάει που γίνονται συχνες αναφορές στο "μέλλον".......όπως και εσύ πιστεύω ο 3ος να είναι καλύτερος ή ισάξιος του 1ου έστω. Πάντως μέχρι τώρα βλέπεται ευχάριστα!:T:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γυρίσει το ξανθό.. τη βγάζουμε με ένα μόνο ξανθό :hm:

η Φελίσιτυ τον "ψιλογουσταίρνει" ή είναι η ιδέα μου

Εννοειται αλλα της το εκοψε με πολυ τροπο ο Ολιβερ. Παντως και η συνεταιρος ειναι μια χαρα! :p Παντως θα ειχα ξενερωσει ασχημα αν ο Ντεντσοτ δεν ελεγε κατι στο Ντιγκ.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γυρίσει το ξανθό.. τη βγάζουμε με ένα μόνο ξανθό :hm:

η Φελίσιτυ τον "ψιλογουσταίρνει" ή είναι η ιδέα μου

Μόνο εμένα μου φαίνεται ηλίθιο, που ενώ τον γουστάρει σχεδόν μία σεζόν τώρα, δεν του έχει πει τίποτα, και αποφάσισε να του κάνει σκηνή ζηλοτυπίας στην Μόσχα? Άντε πες του το και όρμα...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου φαίνεται ηλίθιο, που ενώ τον γουστάρει σχεδόν μία σεζόν τώρα, δεν του έχει πει τίποτα, και αποφάσισε να του κάνει σκηνή ζηλοτυπίας στην Μόσχα? Άντε πες του το και όρμα...

Μόνο με spoiler θα μιλάμε το βλέπω εγώ.. :hehe:

Μόνο εγώ νομίζω ότι δεν είναι όλες λυσσάρες να ορμίσουν;

Αν θυμάσαι το παίζει μια geek ψευτο-χακερού άβγαλτη που ντρέπεται να κοιτάξει στα μάτια το αφεντικό και ότι κάνει, το κάνει επειδή τον γουστάρει κρυφά. Κι αυτό που έγινε, δεν το λες κ σκηνή ακριβώς.. ε απλά το έπαιξε απογοητευμένη..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.