Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Είχα στην άκρη όλα τα επεισόδια του Homeland και χθες είδαμε και το finale.

Νταξ, ΟΚ καταλάβαμε, μετά το Game of Thrones όλες οι σειρές σκοτώνουν κύριους χαρακτήρες, είναι της μόδας.

Αλλά είναι και ηλίθιο να παίρνεις τον χαρακτήρα που βασίστηκε η όλη ιστορία να τον βάζεις με ελάχιστο χρόνο σε όλη τη σεζόν και στο τέλος να τον σκοτώνεις. Η 4η σεζόν θα είναι τραβηγμένη από τα αυτιά.

Link to comment
Share on other sites

Είχα στην άκρη όλα τα επεισόδια του Homeland και χθες είδαμε και το finale.

Νταξ, ΟΚ καταλάβαμε, μετά το Game of Thrones όλες οι σειρές σκοτώνουν κύριους χαρακτήρες, είναι της μόδας.

Αλλά είναι και ηλίθιο να παίρνεις τον χαρακτήρα που βασίστηκε η όλη ιστορία να τον βάζεις με ελάχιστο χρόνο σε όλη τη σεζόν και στο τέλος να τον σκοτώνεις. Η 4η σεζόν θα είναι τραβηγμένη από τα

αυτιά.

Γιατι το λες αυτο; Δεν ειναι ενδιαφερον που θα βλεπουμε την καρι στην πολη να παιζει με το μωρακι της.

Btw ο proper τιτλος για το homeland επρεπε να ναι "Το κλουβι με τις τρελες"

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα στην άκρη όλα τα επεισόδια του Homeland και χθες είδαμε και το finale.

Νταξ, ΟΚ καταλάβαμε, μετά το Game of Thrones όλες οι σειρές σκοτώνουν κύριους χαρακτήρες, είναι της μόδας.

Αλλά είναι και ηλίθιο να παίρνεις τον χαρακτήρα που βασίστηκε η όλη ιστορία να τον βάζεις με ελάχιστο χρόνο σε όλη τη σεζόν και στο τέλος να τον σκοτώνεις. Η 4η σεζόν θα είναι τραβηγμένη από τα αυτιά.

μην είσαι σίγουρος οτι πέθανε....

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες σελίδες πίσω να διαβάσεις και θα σιγουρευτείς και εσύ..

Εκτός ποια αν ολοι λένε ψέματα

δεν γίνεται να πεθάνει ο πρωταγωνιστής.... μετά τι θα δείχνει? εγώ πιστεύω κάποιο τρικ έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται να πεθάνει ο πρωταγωνιστής.... μετά τι θα δείχνει? εγώ πιστεύω κάποιο τρικ έκαναν.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_cIXWAY2B2I]Damian Lewis | Red Carpet | SAG Awards - YouTube[/ame]

κάπου μετά το 1:00 λέει πως αισθάνεται που δεν θα ξαναπάει στα γυρίσματα...

Και εγώ το ίδιο με σένα πίστευα, αλλά μάλλον δεν θα ξαναγυρίσει!

Link to comment
Share on other sites

Τη λέει ρε παιδιά το sherlock αξίζει να το ξεκινήσω;

Ναι αξίζει... πολύ καλό..

Κάθε επεισόδιο είναι σχεδόν σαν να βλέπεις μια ταινία, και το λέω απο άποψη ποιότητας, όχι χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο και πάω για ύπνο κατευθείαν.

Οταν το άνοιξα δεν είδα πόσα λεπτά είναι, είδα οτι είναι 55 μετά απο ε΄να τέταρτο και είπα θα αντέξω να την δώ.

Αυριο πάλι΄thanks και καλό βράδυ σε όλους

Link to comment
Share on other sites

season 1 & 2 πέρασαν νεράκι.. τις έχω δει και καιρό πριν..

η 3η season του Σέρλοκ δε μπορώ να πω ότι με τρέλανε..

δεν ξέρω γιατί αλλά μου φάνηκε πολύ.. :yawn: καθόλου δράση, αινίγματα που λύνονταν σε χρόνο dt άνευ λόγου κι αφορμής, όλα τέλεια, όλα φοβερά και μαγικά κ μη ρωτάς κ πολλά πολλά.. καθόλου λύσεις μυστηρίων με ουσία αλλά... χειρουργικές κινήσεις και σκηνοθετικά τρικ όλα τέλειωναν αμέσως.. δε μου έμεινε τίποτα από την 3η season, κάτι που να πω "ουάου, τι έκανεεε!"..

Link to comment
Share on other sites

Band Of Brothers.

Πάλι!

Έπρεπε με κάποιον τρόπο να κάνω τον μεγάλο να παρατήσει την βλακεία που λέγεται supernatural. Και ευτυχώς απο ότι διαπίστωσα, έπιασε το κόλπο.

Και Παρασκευή με βλέπω να κάνω εγκατάσταση ΜΟΗΑΑ (πάλι!) να του δείξω τι θα πει 1vs1 στο Stalingrad. :whip:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.