Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Το House of cards τα σπάει όπως έχουμε πει συμφωνώ, αν και δείτε και την original αν βρεθείτε με χρόνο σε κάποια φάση.

Απίστευτος Ian Richardson. Ο ορισμός του σαρδόνιου χαμόγελου.

Link to comment
Share on other sites

WARNING: Προσοχή όταν ξεκινάτε να βλέπετε σειρές με τη γυναίκα! Αν είναι μούφα η σειρά αλλά της αρέσει κατά πάσα πιθανότητα θα φάτε τη σειρά στη μάπα για όσο κρατήσει να τη βλέπετε και εσείς..

Ενας καμμένος..

γιαυτό πριν ξεκινήσουμε μία σειρά ρίχνω πάντα ένα βλέφαρο μόνος μου :p

Link to comment
Share on other sites

παίδες αυτό Fargo (TV Series 2014– ) - IMDb το εχει δει κανένας?

Γιατί με τέτοια βαθμολογία λέω να το αρχισω.

Εεε ξεκίνατο και πές και σε μας :p. Και εγώ θα το αρχίσω μιας και διαβάζω καλές κριτικές. Απλά περιμένω να μαζευτούν μερικά επεισόδια πρώτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Vikings :o !!!!!!! The plays ma gad

Edit: Μόνο εγώ το θεωρώ ανώτερο του Got ?

Είναι λίγες οι καλές σειρές του είδους.. GoT,Vikings,Spartacus,Rome. Για μένα όλες έχουνε τη χάρη τους. Μακάρι να είχαμε και άλλες τέτοιες

Link to comment
Share on other sites

To GOT αρχίζει και γίνεται βαρετό...:wall:

το game of thrones βασίζετε σε βιβλία.

και δεν θα σας σποιλεριάσω αλλά αν περιμένετε τους δράκους στο γούστερος, και τον στάνις και τους άσπρους και όλους μαζί να πέφτει ξύλο θα σας ξενερώσω μέχρι και το 5ο βιβλίο που χει γραφτεί, αυτά ΔΕΝ έχει. και τώρα είμαστε supposedly στο 3ο.

Δράμα χαρακτήρων είναι έχει πολλές εξελίξεις στα subplots του και χτίζει tension με αυτό τον τρόπο. ΔΕΝ είναι spartacus, δεν είναι σειρά που "πρέπει" ναχει δράση σε κάθε επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

το game of thrones βασίζετε σε βιβλία.

και δεν θα σας σποιλεριάσω αλλά αν περιμένετε τους δράκους στο γούστερος, και τον στάνις και τους άσπρους και όλους μαζί να πέφτει ξύλο θα σας ξενερώσω μέχρι και το 5ο βιβλίο που χει γραφτεί, αυτά ΔΕΝ έχει. και τώρα είμαστε supposedly στο 3ο.

Δράμα χαρακτήρων είναι έχει πολλές εξελίξεις στα subplots του και χτίζει tension με αυτό τον τρόπο. ΔΕΝ είναι spartacus, δεν είναι σειρά που "πρέπει" ναχει δράση σε κάθε επεισόδιο.

Γιατί που είπα ότι πρέπει να έχει δράση για να μην είναι βαρετό. Στην ουσία δε γίνεται κάτι το ιδιαίτερο στην πλοκή σε αυτή τη season..

Link to comment
Share on other sites

ειδα και το τελευταιο arrow.

Δεν ξέρω αλλα ο ηθοποιος που κάνει τον slade wilson aka deathstroke ταιριάζει απολυτα.Μάγκας, βαρυα φωνη και ψιλο ντουκι.Τον πάω πάρα πολυ.Ελπιζω να μην πεθανει σε αυτη τη σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.